افزایش و رونق تولیدات صابون در ولایت ننگرهار

yonus_shafaq
چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۷:۴۶
افزایش و رونق تولیدات صابون در ولایت ننگرهار
چهارشنبه ۲۴جدی ۱۳۹۹
در این اواخر کارخانه‌های تولید صابون در ولایت ننگرهار با سرمایه‌گذاری مجموعی ۵ میلیون دالر آمریکایی، سطح تولیدات‌شان را افزایش داده و تولید انواع مختلف صابون در این ولایت رونق یافته است.
هم اکنون ۶ کارخانه‌ی تولیدی صابون در پارک صنعتی شیخ مصری ولایت ننگرهارفعالیت دارد و زمینه‌ی کار را برای صدها تن از شهروندان کشور فراهم کرده است.
این کارخانه‌ها که از ۶ سال بدین سو در ولایت ننگرهار فعالیت دارند، در کنار تولید انواع صابون؛ انواع روغنیات و کنجاره نیز تولید می‌کنند.
کارخانه‌های متذکره ۴۰ درصد موادخام موردنیازشان را از داخل کشور تأمین کرده و محصولات تولیدی‌شان را در ولایت‌های همجوار ننگرهار و سایر ولایات کشور به فروش می‌رسانند.
قرار است، در آینده‌ی نزدیک دوکارخانه‌ی تولید صابون دیگر نیز دراین ولایت به بهره‌برداری سپرده شود و فعالیت‌های‌شان را در بخش تولید انواع صابون، تیل و کنجاره آغاز نمایند.
وزارت صنعت و تجارت به هدف خودکفای سکتورخصوصی در تولید محصولات موردنیاز مردم کشور؛ طرح حمایت از تولیدات صابون را تهیه نموده و با اجرای آن سطح تولیدات انواع مختلف صابون افزایش خواهند یافت.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۱۹:۳۳
Background image

ختم کارگاه ابراز نظر و پیشنهاد در رابطه به تعدیلات لازم در متن موافقت‌نامه‌ی اپتا

کارگاه دوروزه پیرامون ابراز نظر و پیشنهاد در رابطه به تعدیلات لازم در متن موافقت‌نامه‌ی اپتا که تحت ریاست محترم نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت وتجارت با اشتراک نمایندگان نهادهای دولتی و. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۱۰:۱
Background image

امضای قرارداد فروش زمین به ۲۷ شرکت صنعتی- تولیدی

قرارداد فروش زمین به ۲۷ شرکت صنعتی- تولیدی میان ریاست عمومی پارک های صنعتی و امور صنایع وزارت صنعت وتجارت و شرکت های طرف قرارداد با حضور نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت وتجارت و نمایندگان

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۹:۵۷
Background image

مصرف ۹۱ درصد بودجه وزارت صنعت و تجارت در سال مالی ۱۳۹۹

نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت وتجارت که در برنامۀ حسابدهی دولت به ملت در مرکز رسانه های حکومت اشتراک کرده بود گفت که وزارت صنعت و تجارت در سال مالی ۱۳۹۹- ۹۱ فیصد از کل بودجه انکشافی وعادی. . .

BACK TO NEWS