بازدید نامزد وزیر و سرپرست وزارت صنعت و تجارت از شرکت افغان‌کارت

yonus_shafaq
پنجشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۴ - ۱۹:۲۰
بازدید نامزد وزیر و سرپرست وزارت صنعت و تجارت از شرکت افغان‌کارت
پنجشنبه 24 میزان 1399
محترم نثاراحمد غوریانی نامزدوزیر و سرپرست وزارت صنعت و تجارت از تمام بخش‌های شرکت سهامی مختلط افغان‌کارت دیدار کرده و با هیئت مدیره این شرکت در مورد فرصت ها و چالش های فرا راه کاری شرکت متذکره با آنان بحث و تبادل نظر نمود.
نامزد وزیرو سرپرست وزارت صنعت و تجارت در جلسه‌ای که در دفتر کاری ریاست این شرکت با اشتراک هیئت عامل برگزار گردیده بود، محترم محمدظریف ارغند رئیس شرکت سهامی مختلط افغان‌کارت حضور محترم نثاراحمد غوریانی را خیرمقدم گفته و این شرکت را به صورت مختصر به معرفی گرفت و گزارشی را از دست‌آوردها‌، چالش‌ها و پیشنهادات شان را خدمت رهبری جدید وزارت ارایه کردند.
آقای غوریانی منحیث رئیس هیئت مدیره‌ی این شرکت در رابطه به گزارش شرکت متذکره بحث نموده و بخاطر رشد و توسعه‌ی تجارت این شرکت هدایت داد تا روی ایجاد نمایندگی‌ها در ولایات و مغازه‌ی فروش امتعه‌‌ی این شرکت در محوط وزارت کار نماید.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۸/۷ - ۱۹:۵۸
Background image

موافقتنامه همکاری های دوجانبه گمرکی میان افغانستان و پاکستان به امضاء رسید

موافقتنامه همکاری های دوجانبه گمرکی میان گمرکات افغانستان و بورد گمرکات پاکستان با حضور داشت محترم نثاراحمد غوریانی نامزد وزیر و سرپرست وزارت صنعت وتجارت و نمایندگان سکتور خصوصی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۸/۷ - ۱۵:۵۵
Background image

آغاز ثبت نام برای دور چهارم نمایشگاه بین المللی واردات چین (CIIE)؛

​​​​​​​نمایشگاه بین المللی واردات چین (CIIE) مهمترین و بزرگترین نمایشگاه واردات چین می باشد که از سال ۲۰۱۸ الی اکنون بطور سالانه از تاریخ ۵ الی ۱۰ نوامبر سال میلادی در شهر شانگهای. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۸/۶ - ۱۶:۵
Background image

جلسه تخنیکی بررسی مشکلات تجارتی- ترانزیتی افغانستان- پاکستان برگزار گردید

جلسه مشترک تخنیکی بررسی مشکلات تجارتی- ترانزیتی افغانستان- پاکستان در وزارت تجارت پاکستان با اشتراک محترم نثاراحمد غوریانی نامزد وزیر و سرپرست وزارت صنعت وتجارت و محترم عبدالرزاق داوود. . .

BACK TO NEWS