بازدید وزیر صنعت و تجارت از نمایشگاه بین‌المللی توسعه و پیشرفت تجارت

yonus_shafaq
پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۹:۱۳
بازدید وزیر صنعت و تجارت از نمایشگاه بین‌المللی توسعه و پیشرفت تجارت

چهارشنبه ۲۴ جدی ۱۳۹۹

نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت از نمایشگاه بین‌المللی توسعه و پیشرفت تجارت که در شهر کابل گشایش یافته بازدید کرد.

وزیر صنعت و تجارت در جریان بازدیدش از نمایشگاه بین المللی توسعه و پیشرفت تجارت با صنعت کاران که محصولات تولیدیشان را از داخل و خارج کشور در این نمایشگاه به نمایش گذاشتند گفتگو کردند.

در این نمایشگاه شرکت‌های بزرگ تولیدی از تمام افغانستان، محصولات شان را در بخش‌های صنعت، زراعت، معارف، معادن و بانک داری به نمایش گذاشتن و همچنان در پنجاه غرفه دیگر نیز محصولات تولیدی کشور ازبکستان به نمایش گذاشته شده است.

وزارت صنعت و تجارت به هدف معرفی محصولات تولیدی افغانستان در سال آینده‌ی خورشیدی نمایشگاه‌های بیشتری را در داخل و خارج از کشور برگزار کرده و در نمایشگاه‌های داخلی۷۰ درصد و در نمایشگاه‌های خارجی ۵۰ درصد سهم برای خانم ها در نظر گرفته شده است.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۱۹:۳۳
Background image

ختم کارگاه ابراز نظر و پیشنهاد در رابطه به تعدیلات لازم در متن موافقت‌نامه‌ی اپتا

کارگاه دوروزه پیرامون ابراز نظر و پیشنهاد در رابطه به تعدیلات لازم در متن موافقت‌نامه‌ی اپتا که تحت ریاست محترم نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت وتجارت با اشتراک نمایندگان نهادهای دولتی و. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۱۰:۱
Background image

امضای قرارداد فروش زمین به ۲۷ شرکت صنعتی- تولیدی

قرارداد فروش زمین به ۲۷ شرکت صنعتی- تولیدی میان ریاست عمومی پارک های صنعتی و امور صنایع وزارت صنعت وتجارت و شرکت های طرف قرارداد با حضور نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت وتجارت و نمایندگان

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۹:۵۷
Background image

مصرف ۹۱ درصد بودجه وزارت صنعت و تجارت در سال مالی ۱۳۹۹

نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت وتجارت که در برنامۀ حسابدهی دولت به ملت در مرکز رسانه های حکومت اشتراک کرده بود گفت که وزارت صنعت و تجارت در سال مالی ۱۳۹۹- ۹۱ فیصد از کل بودجه انکشافی وعادی. . .

BACK TO NEWS