بحث و تبادل‌نظر پیرامون صادرات مواشی

reza_admin
یکشنبه ۱۴۰۱/۲/۴ - ۱۳:۱
بحث و تبادل‌نظر پیرامون صادرات مواشی

یک‌شنبه مورخ 4ثور 1401

بحث و تبادل‌نظر پیرامون صادرات مواشی تحت ریاست محترم مولوی قدرت‌الله جمال معین امور صنعت و تجارت در دفتر کارشان برگزار گردید.

در این جلسه محترم سیدجاوید سادات رئیس صنایع اولیه وزارت صنعت و تجارت، نمایندگان محترم وزارت زراعت، آب‌یاری و مال‌داری، اتاق تولیدات زراعت و مال‌داری، صنف قصابان، ریاست انکشاف صادرات این وزارت و شرکت صادرکننده‌ی مواشی حضور داشتند.

اشتراک‌کنندگان با در نظرداشت شرایط و عوایددولت و منافع مردم مطابق به قوانین کشور بحث‌های تخنیکی نموده و نظریات‌شان را شریک کردند.

در اخیر جلسه محترم مولوی قدرت‌الله جمال معین وزارت صنعت و تجارت با دریافت نظریات و بحث‌های صورت گرفته، تصمیم گرفت که صادرات مواشی بند بوده/است و هیچ‌کس حق صادرات مواشی را ندارد.

همچنان آقای مولوی جمال به ریاست محترم صنایع اولیه این وزارت هدایت داد که به ادارات محترم سکتورامنیتی مکتوب ارسال گردد تا جلوقاچاق مواشی به خارج از کشور گرفته شود.

قابل یادآوری است که این جلسه براساس ورقه‌ی درخواستی یک تن از تاجران کشور برگزار گردیده بود که شخص متذکره در ورقه‌ی درخواستی‌اش، خواستار اجازه‌ی صادرنمودن 2هزار مواشی به یکی از کشورهای همسایه شده است.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۱/۹/۶ - ۸:۲۷
Background image

دعوت از سرمایگذاران جمهوری اسلامی ایران جهت سرمایگذاری در افغانستان

محترم الحاج نورالدین عزیزی وزیر صنعت وتجارت با شماری از سرمایگذاران جمهوری اسلامی ایران دیدار و برنامه های آنان در رابطه به چگونگی سرمایگذاری در بخش‌های صنایع و استخراج معادن در. . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۹/۶ - ۸:۲۰
Background image

بزرگترین محموله‌ی میوه‌خشک و زعفران کشور از راه زمین به اروپایی، استرالیا و کانادا صادر شد

محفلی که به همین مناسبت دایر گردیده بود، محترم مولوی قدرت‌الله جمال معین وزارت صنعت و تجارت، محترم خان‌جان الکوزی رئیس اتاق مشترک افغانستان – پاکستان، بزرگان ا.ا و سکتورخصوصی حضور. . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۸/۲۹ - ۱۰:۸
Background image

اشتراک شرکت‌های افغانستان در نمایشگاه‌ی کشور چین

ششمین نمایشگاه‌ی صادرات و واردات کشور چین و کشورهای جنوب آسیا و بیست و ششمین نمایشگاه‌ی کنمینک با حضور شرکت‌های از افغانستان افتتاح شد.

BACK TO NEWS