بحث و تبادل‌نظر پیرامون صادرات مواشی

reza_admin
یکشنبه ۱۴۰۱/۲/۴ - ۱۳:۱
بحث و تبادل‌نظر پیرامون صادرات مواشی

یک‌شنبه مورخ 4ثور 1401

بحث و تبادل‌نظر پیرامون صادرات مواشی تحت ریاست محترم مولوی قدرت‌الله جمال معین امور صنعت و تجارت در دفتر کارشان برگزار گردید.

در این جلسه محترم سیدجاوید سادات رئیس صنایع اولیه وزارت صنعت و تجارت، نمایندگان محترم وزارت زراعت، آب‌یاری و مال‌داری، اتاق تولیدات زراعت و مال‌داری، صنف قصابان، ریاست انکشاف صادرات این وزارت و شرکت صادرکننده‌ی مواشی حضور داشتند.

اشتراک‌کنندگان با در نظرداشت شرایط و عوایددولت و منافع مردم مطابق به قوانین کشور بحث‌های تخنیکی نموده و نظریات‌شان را شریک کردند.

در اخیر جلسه محترم مولوی قدرت‌الله جمال معین وزارت صنعت و تجارت با دریافت نظریات و بحث‌های صورت گرفته، تصمیم گرفت که صادرات مواشی بند بوده/است و هیچ‌کس حق صادرات مواشی را ندارد.

همچنان آقای مولوی جمال به ریاست محترم صنایع اولیه این وزارت هدایت داد که به ادارات محترم سکتورامنیتی مکتوب ارسال گردد تا جلوقاچاق مواشی به خارج از کشور گرفته شود.

قابل یادآوری است که این جلسه براساس ورقه‌ی درخواستی یک تن از تاجران کشور برگزار گردیده بود که شخص متذکره در ورقه‌ی درخواستی‌اش، خواستار اجازه‌ی صادرنمودن 2هزار مواشی به یکی از کشورهای همسایه شده است.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۷/۱ - ۱۳:۲۹
Background image

 جلسه هیئت مدیره اداره انکشاف صادرات کشمش، میوه‌جات، سیزیجات و نباتات طبی برگزار گردید

جلسه هیئت مدیره اداره انکشاف صادرات کشمش، میوه‌جات، سیزیجات و نباتات طبی تحت ریاست محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت و رئیس هیئت مدیره این اداره

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۸ - ۱۴:۵۳
Background image

استماع مشکلات تاجران در بندرحیرتان

در جلسه که تحت ریاست محترم الحاج نورالدین عزیزی وزیر صنعت و تجارت با حضور نمایندگان اداران ذیدخل و اعضای سکتور خصوص مشکلات تاجران بندر حیرتان استماع و راه‌حل‌های آن جستجو گردید.

پنجشنبه ۱۴۰۲/۶/۱۶ - ۹:۴۱
Background image

شریک‌سازی نگرانی‌های تاجران کشور در ملاقاتی با سفیر پاکستان

محترم الحاج نورالدین عزیزی وزیر صنعت و تجارت با محترم عبیدالرحمن نظامانی سفیر جمهوری اسلامی پاکستان مقیم کابل در دفتر شان ملاقات نموده، مشکلات و نگرانی‌های تجار کشور را با وی در میان. . .

BACK TO NEWS