برگزاری جلسۀ مشترک هماهنگی به منظور تحقق هدایت ۲۰۲۱ مقام عالی ریاست جمهوری

reza_admin
چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۳ - ۱۵:۵۸
برگزاری جلسۀ مشترک هماهنگی به منظور تحقق هدایت ۲۰۲۱ مقام عالی ریاست جمهوری

سه شنبه ۱۲ اسد ۱۴۰۰

جلسۀ مشترم هماهنگی به منظور تحقق هدایت ۲۰۲۱ مقام عالی ریاست جمهوری تحت ریاست سیدمحسن سادات رئیس عمومی پارک های صنعتی و امور صنایع وزارت صنعت و تجارت و با اشتراک نمایندگان ادارۀ واحد تسهیل سرمایه گذاری اداره امور ریاست جمهوری، فدراسیون اتاق¬ها، اتاق تجارت و سرمایه گذاری افغانستان، اتاق صنایع و معادن افغانستان، اتاق تجارت و صنایع زنان افغانستان، اتاق تولیدات زراعت و مالداری افغانستان و اتاق پیشه وران و دوکانداران افغانستان در سالون کنفرانس های عبدالمجید زابلی وزارت صنعت و تجارت برگزار گردید.

 روزارت صنعت و تجارت به منظور رفع مشکلات و چالش های موجود در برابر اتاق پیشه وران و دوکانداران و سایر اتاق های سکتوری، طرح پیشنهادی را به مقام عالی ریاست جمهوری ارائه نمود که به اساس آن، هدایت شماره (۲۰۲۱) مورخ 23 سرطان ۱۴۰۰ مقام عالی ریاست جمهوری مبنی بر چگونگی دلایل ضرورت تعدیل برخی از مواد قانون تنظیم امور اتاق ها و قانون شاروالی ها جهت رفع این مشکلات و چالش ها و ارائۀ آن به شورای عالی اقتصادی صادر گردید.

در این جلسه نماینده های ادارات ذیربط روی مشکلات، چالش ها و دلایل ضرورت تعدیل برخی از مواد قوانین متذکره با تفصیل بحث و تبادل نظر نموده و برای بیرون از آنها فیصله گردید تا هر اداره مستدل و مستند نکات نظر شان را با وزارت صنعت و تجارت شریک ساخته تا از طریق این وزارت، موضوع به یکی از جلسات شورای عالی اقتصادی غرض اتخاذ تصمیم ارائه گردد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۱/۲/۳۱ - ۱۵:۱۱
Background image

نمایش محصولات و تولیدات کشور در اکسپو 2022

به تعداد 6شرکت از سکتورسنگ‌های قیمتی افغانستان در نمایشگاه‌ی بین‌المللی 2022 اشتراک نموده است.

پنجشنبه ۱۴۰۱/۲/۲۹ - ۱۳:۵
Background image

نشست با سرمایه‌گذاران مقیم امارات متحده‌ی عربی

در سفر هیئت عالی رتبه ا.ا.ا. به امارات متحده‌ی عربی، نشستی با حضور محترم معاون نخست و اقتصادی رئیس‌الوزا، سرپرست وزارت صنعت و تجارت، سرپرست اطلاعات و فرهنگ

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۲/۲۷ - ۱۴:۱۶
Background image

بحث در مورد مشکلات فابریکه‌داران

جلسه‌ی تحت ریاست محترم سیدعبدالعظیم قریشی رئیس عمومی پارک‌های صنعتی و امورصنایع وزارت صنعت و تجارت با اشتراک تعدادکثیری از صنعت‌کاران و فابریکه‌داران

BACK TO NEWS