بزودی سیستم تجارت آنلاین برای خانم‌های متشبث ایجاد می‌شود

reza_admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۳/۱۸ - ۱۱:۴۸
بزودی سیستم تجارت آنلاین برای خانم‌های متشبث ایجاد می‌شود

18جوزا 1401

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت و هیئت همراه‌شان  با شماری از اعضای اتاق تجارت و صنایع زنان زون غرب دیدارنمودند.

در این نشست نخست زنان متشبث زون غرب کشور از مقام رهبری وزارت صنعت و تجارت خواست تا با زنان متشبث در جهت رشد محصولات تولیدی آنان همکاری نموده و زمینه‌ی بازاریابی محصولات شان را فراهم نماید.

در ادامه زنان متشبث از رهبری این وزارت خواستند تا در قسمت کاهش مالیه، ایجاد نمایشگاه‌ها و توزیع زمین در پارک‌های صنعتی کشور با زنان همکاری شود.

آقای عزیزی با استماع پیشنهادات زنان متشبث در جهت حل مشکلات‌شان، افزود که ا.ا. افغانستان به خصوص وزارت صنعت و تجارت از فعالیت‌های زنان متشبث کشور حمایت نموده و برای زنان مشتبث زمینه‌ی فعالیتهای تجاری را مساعد می‌سازد.

سرپرست وزارت صنعت و تجارت افزود انشاءالله این وزارت پلان دارد تا نمایشگاه‌های دایمی در 5زون کشور برای زنان ایجاد نماید. وی همچنان از کار روی ایجاد سیستم تجارت آنلاین برای زنان متشبث که از سوی خود زنان مدیریت شود، خبر داده گفت زنان پس از ایجاد این سیستم می‌توانند محصولات شان را به صورت آنلاین به جهان معرفی کنند.

در اخیر وزیر صنعت و تجارت از زنان متشبث و صنعت‌کار خواست تا با رشد فعالیتهای شان در پرتو دین مبین اسلام و ارشادات حضرت محمد(ص) به زنان و فامیل‌های نیازمند زمینه‌ی کار را مساعد نمایند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۶/۳۰ - ۱۴:۴۳
Background image

روند صادرات ادامه دارد

قرار است به مقدار 18تُن مغز جلغوزه از راه زمینی به ایتالیا صادر شود.

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۶/۲۹ - ۱۶:۳۹
Background image

امارت اسلامی افعانستان از یک، یک افغانی مالیه، مالیه دهندگان حفاظت می‌کند

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت در نشست که تحت عنوان حمایت از پیشه وران و دوکانداران، یک قدم بسوی اقتصاد با ثبات و خود کفایی اشتراک نموده

دوشنبه ۱۴۰۱/۶/۲۸ - ۸:۵۱
Background image

دیدار سرپرست وزارت صنعت و تجارت با صنعت‌کاران و تاجران پکتیا

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با صنعت‌کاران و تاجران ولایت محترم پکتیا در تالارمقام این وزارت دیدار نمود.

BACK TO NEWS