زمين‌های بیشتر به پارک‌های صنعتی انتقال می‌یابد

yonus_shafaq
یکشنبه ۱۳۹۹/۵/۵ - ۱۷:۲
زمين‌های بیشتر به پارک‌های صنعتی انتقال می‌یابد

۴ اسد ۱۳۹۹

محترم عبدالکريم ملکيار سرپرست معينيت صنعت و تجارت وزارت صنعت و تجارت با محترم محمود کرزی، سرپرست وزارت شهرسازي ومسکن دیدار نمود.

دراين ديدار که تعداد اعضای بلند رتبه اين وزارت نیز شرکت نموده بودند، آقای ملکیار در رابطه به پارکهای صنعتی در کشور معلومات همه جانبه ارایه نمود و همچنان جهت احداث پارکهای صنعتی در شمارې از ولايات خواستار انتقال زمين گرديد.

سرپرست معينيت صنعت وتجارت با اشاره به پارک صنعتی ولایت پروان که درولسوالي بگرام، ساحه باریکاب ساخته می‌شود اشاره نموده گفت که رهبري وزارت شهرسازي و‌ مسکن در رابطه به مشکلات که باعث عدم پيشرفت ساخت این پارک گرديده است، این وزارت را همکاری نماید.

آقای کرزی گفت که اين وزارت تطبيق پروژه‌های عام المنفعه در زمينهای دولتی را در اولويت کاری خود قرار داده است و در اين راستا گامهای را بر داشته است. وی افزود که با ادارات متقاضی در عرصه انقال زمين همکاری جدي وهمه جانبه می‌نماید.

محترم محمود کرزی همچنان به معينيت شهری آن وزرت وظیفه سپرد تا با هماهنگی وزارت صنعت و تجارت مشکل حقوقی زمین پارک صنعتی باریکاب را حل نماید.

در اخير اين نشست طرفین به همکاری‌های بیشتر بين دو وزارت تاکيد نمودند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۷ - ۹:۴۹
Background image

دیدار وزیر صنعت و تجارت و هیأت همراه اش با سرمایه گذاران چکی و سلواک در پراگ

نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت که در رأس هیأت بلند پایه ای دولتی به منظور اشتراک در نخستین نشست مجمع تجارتی- سرمایه گذاری افغانستان- چک و سلواک به شهر پراگ جمهوری چک سفر کرده

پنجشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۷ - ۹:۳۷
Background image

دیدار وزیر صنعت و تجارت با وزیر خارجه جمهوری چک

نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت با هیئت همراه اش با محترم یاکوب کولهانک وزیر امورخارجه‌ی جمهوری چک دیدار کردند.

پنجشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۷ - ۹:۲۹
Background image

امضای تفاهمنامه آغاز همکاری های مشترک میان افغانستان و اتاق مشترک افغان- چک

تفاهمنامه آغاز همکاری های مشترک میان جمهوری اسلامی افغانستان و اتاق مشترک افغان-چک با حضور هئیت بلند پایه دولتی جمهوری اسلامی افغانستان و دولت جمهوری چک به امضاء رسید.

BACK TO NEWS