زمين‌های بیشتر به پارک‌های صنعتی انتقال می‌یابد

yonus_shafaq
یکشنبه ۱۳۹۹/۵/۵ - ۱۷:۲
زمين‌های بیشتر به پارک‌های صنعتی انتقال می‌یابد

۴ اسد ۱۳۹۹

محترم عبدالکريم ملکيار سرپرست معينيت صنعت و تجارت وزارت صنعت و تجارت با محترم محمود کرزی، سرپرست وزارت شهرسازي ومسکن دیدار نمود.

دراين ديدار که تعداد اعضای بلند رتبه اين وزارت نیز شرکت نموده بودند، آقای ملکیار در رابطه به پارکهای صنعتی در کشور معلومات همه جانبه ارایه نمود و همچنان جهت احداث پارکهای صنعتی در شمارې از ولايات خواستار انتقال زمين گرديد.

سرپرست معينيت صنعت وتجارت با اشاره به پارک صنعتی ولایت پروان که درولسوالي بگرام، ساحه باریکاب ساخته می‌شود اشاره نموده گفت که رهبري وزارت شهرسازي و‌ مسکن در رابطه به مشکلات که باعث عدم پيشرفت ساخت این پارک گرديده است، این وزارت را همکاری نماید.

آقای کرزی گفت که اين وزارت تطبيق پروژه‌های عام المنفعه در زمينهای دولتی را در اولويت کاری خود قرار داده است و در اين راستا گامهای را بر داشته است. وی افزود که با ادارات متقاضی در عرصه انقال زمين همکاری جدي وهمه جانبه می‌نماید.

محترم محمود کرزی همچنان به معينيت شهری آن وزرت وظیفه سپرد تا با هماهنگی وزارت صنعت و تجارت مشکل حقوقی زمین پارک صنعتی باریکاب را حل نماید.

در اخير اين نشست طرفین به همکاری‌های بیشتر بين دو وزارت تاکيد نمودند.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۲۱ - ۱۶:۱
Background image

اطلاعیه!  قابل توجه علاقمندان نمایشگاه انلاین! 

نمایشگاه آنلاین تحت عنوان Virtual International Rawal Expo” (Rawal) " با مدیریت وزارت صنعت و تجارت برگزار است

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۷ - ۱۵:۴۶
Background image

افغانستان از الحاق جمهوری ازبکستان به سازمان تجارت جهانی حمایت می کند

دومین جلسه ی کمیته مذاکرات دوجانبه تجارت در اموال و خدمات کشور ازبکستان، با اشتراک نمایندگان وزارت های ذیربط و ادارات مستقل در سالون کنفرانس های وزارت صنعت و تجارت تدویر یافت. اشتراک. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۷ - ۱۵:۴۴
Background image

طرح پیشنهادی ایجاد اتاق ساختمان از طرف اتحادیۀ شرکت‌های ساختمانی ارائه گردید

به روز دوشنبه 6 اسد سالروان جلسۀ با رهبری اتحادیۀ شرکت‌های ساختمانی در سالون کنفرانس‌های وزارت صنعت و تجارت دایر گردید. در این جلسه روی ضرورت ایجاد اتاق ساختمان و پروسۀ ایجاد آن با در. . .

BACK TO NEWS