مشوره با تاجران واردکننده‌ی تیل

reza_admin
پنجشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۲ - ۱۰:۵۶
مشوره با تاجران واردکننده‌ی تیل

چهارشنبه مورخ 21میزان 1400 مطابق به 6ربیع‌الاول 1443

محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با جمع از تاجران واردکننده‌ی تیل ولایت‌های قندهار، فراه و نیمروز در تالار کنفرانس‌های مقام این وزارت دیدار و در مورد ورد تیل بی‌کیفیت به بازارهای افغانستان مشوره و گفت‌وگو نمود.

سرپرست وزارت صنعت و تجارت بیان داشت که ما در قبال مردم افغانستان مسئولیم و باید در زمان قرارداد و ورد اجناس به کشور توجه‌ی جدی به کیفیت آن داشته باشیم تا مشکل ایجاد نشود.

 تاجران واردکننده‌ی تیل در مورد مشکلات و قراردادهای شان با کشورهای همسایه بحث کرده و در رابطه به تیلی که به افغانستان ورد می‌شود؛ نظریات‌شان ارایه کردند

محترم نورالدین عزیزی سرپرست این وزارت ضمن تأکید به کیفیت تیل، محیط زیست و صحت شهروندان کشور، بیان کردند که ورد تیل بی‌کیفیت هیچ‌گاه برای ما قابل قبول نمی‌باشد.

آقای عزیزی در اخیر از تاجران خواستند که در مورد قراردادهای شان معلومات ارایه و پیشنهادات‌شان را برای بهترشدن کیفیت موادنفتی ارسال بدارند.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۰/۹/۸ - ۱۰:۴۶
Background image

نخستین جلسه‌ی گروه‌ی مذاکراتی روی تعدیل موافقت‌نامه‌ی اپتا برگزار شد

نخستین جلسه‌ی گروه‌ی مذاکراتی روی تعدیل موافقت‌نامه‌ی اپتا با اشتراک نمایندگان ادارات ذیربط و معین مالی و اداری این وزارت، تحت ریاست محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت

شنبه ۱۴۰۰/۹/۶ - ۱۶:۳
Background image

رئیس عامل هیئت مدیره‌ی اتحادیه‌ی مؤلدین و صادرکنندگان قالین انتخاب شد

اولین جلسه‌ی هیئت مدیره‌ی اتحادیه‌ی مؤلدین و صادرکنندگان قالین در تالارعمومی کنفرانس‌های وزارت صنعت و تجارت برگزار شد.

چهارشنبه ۱۴۰۰/۹/۳ - ۱۵:۹
Background image

ملاقات سرپرست وزارت صنعت و تجارت با مسئولین اتاق زراعت و مال‌داری افغانستان

محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با مسئولین اتاق زراعت و مال‌داری افغانستان در دفتر کارشان در این وزارت دیدار کردند.

BACK TO NEWS