مشوره با تاجران واردکننده‌ی تیل

reza_admin
پنجشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۲ - ۱۰:۵۶
مشوره با تاجران واردکننده‌ی تیل

چهارشنبه مورخ 21میزان 1400 مطابق به 6ربیع‌الاول 1443

محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با جمع از تاجران واردکننده‌ی تیل ولایت‌های قندهار، فراه و نیمروز در تالار کنفرانس‌های مقام این وزارت دیدار و در مورد ورد تیل بی‌کیفیت به بازارهای افغانستان مشوره و گفت‌وگو نمود.

سرپرست وزارت صنعت و تجارت بیان داشت که ما در قبال مردم افغانستان مسئولیم و باید در زمان قرارداد و ورد اجناس به کشور توجه‌ی جدی به کیفیت آن داشته باشیم تا مشکل ایجاد نشود.

 تاجران واردکننده‌ی تیل در مورد مشکلات و قراردادهای شان با کشورهای همسایه بحث کرده و در رابطه به تیلی که به افغانستان ورد می‌شود؛ نظریات‌شان ارایه کردند

محترم نورالدین عزیزی سرپرست این وزارت ضمن تأکید به کیفیت تیل، محیط زیست و صحت شهروندان کشور، بیان کردند که ورد تیل بی‌کیفیت هیچ‌گاه برای ما قابل قبول نمی‌باشد.

آقای عزیزی در اخیر از تاجران خواستند که در مورد قراردادهای شان معلومات ارایه و پیشنهادات‌شان را برای بهترشدن کیفیت موادنفتی ارسال بدارند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۳/۴ - ۱۶:۱۶
Background image

جلسه‌ی کمیته‌ی موادخام برگزار گردید

جلسه‌ی کمیته‌ی موادخام به سبب دریافت معافیت گمرکی یا تعرفه تحت ریاست محترم سیدعبدالعظیم قریشی رئیس عمومی پارک‌های صنعتی و امورصنایع وزارت صنعت و تجارت برگزار شد.

چهارشنبه ۱۴۰۱/۳/۴ - ۹:۱۴
Background image

ملاقات با اعضای اتحادیه‌ی متشبثین دوایی و محصولات صحی

محترم مولوی قدرت‌الله جمال معین وزارت صنعت و تجارت با اعضای اتحادیه‌ی متشبثین دوایی و محصولات صحی افغانستان در دفتر کارشان ملاقات نمود.

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۳/۳ - ۱۷:۳
Background image

آمادگی برای تجلیل از هفته‌ی صنعت

جلسه‌ی آمادگی به برگزاری نمایشگاه و تجلیل از هفته‌ی صنعت تحت ریاست محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت دایر گردید.

BACK TO NEWS