مشوره با تاجران واردکننده‌ی تیل

reza_admin
پنجشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۲ - ۱۰:۵۶
مشوره با تاجران واردکننده‌ی تیل

چهارشنبه مورخ 21میزان 1400 مطابق به 6ربیع‌الاول 1443

محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با جمع از تاجران واردکننده‌ی تیل ولایت‌های قندهار، فراه و نیمروز در تالار کنفرانس‌های مقام این وزارت دیدار و در مورد ورد تیل بی‌کیفیت به بازارهای افغانستان مشوره و گفت‌وگو نمود.

سرپرست وزارت صنعت و تجارت بیان داشت که ما در قبال مردم افغانستان مسئولیم و باید در زمان قرارداد و ورد اجناس به کشور توجه‌ی جدی به کیفیت آن داشته باشیم تا مشکل ایجاد نشود.

 تاجران واردکننده‌ی تیل در مورد مشکلات و قراردادهای شان با کشورهای همسایه بحث کرده و در رابطه به تیلی که به افغانستان ورد می‌شود؛ نظریات‌شان ارایه کردند

محترم نورالدین عزیزی سرپرست این وزارت ضمن تأکید به کیفیت تیل، محیط زیست و صحت شهروندان کشور، بیان کردند که ورد تیل بی‌کیفیت هیچ‌گاه برای ما قابل قبول نمی‌باشد.

آقای عزیزی در اخیر از تاجران خواستند که در مورد قراردادهای شان معلومات ارایه و پیشنهادات‌شان را برای بهترشدن کیفیت موادنفتی ارسال بدارند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۶/۳۰ - ۱۴:۴۳
Background image

روند صادرات ادامه دارد

قرار است به مقدار 18تُن مغز جلغوزه از راه زمینی به ایتالیا صادر شود.

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۶/۲۹ - ۱۶:۳۹
Background image

امارت اسلامی افعانستان از یک، یک افغانی مالیه، مالیه دهندگان حفاظت می‌کند

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت در نشست که تحت عنوان حمایت از پیشه وران و دوکانداران، یک قدم بسوی اقتصاد با ثبات و خود کفایی اشتراک نموده

دوشنبه ۱۴۰۱/۶/۲۸ - ۸:۵۱
Background image

دیدار سرپرست وزارت صنعت و تجارت با صنعت‌کاران و تاجران پکتیا

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با صنعت‌کاران و تاجران ولایت محترم پکتیا در تالارمقام این وزارت دیدار نمود.

BACK TO NEWS