مشوره با تاجران واردکننده‌ی تیل

reza_admin
پنجشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۲ - ۱۰:۵۶
مشوره با تاجران واردکننده‌ی تیل

چهارشنبه مورخ 21میزان 1400 مطابق به 6ربیع‌الاول 1443

محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با جمع از تاجران واردکننده‌ی تیل ولایت‌های قندهار، فراه و نیمروز در تالار کنفرانس‌های مقام این وزارت دیدار و در مورد ورد تیل بی‌کیفیت به بازارهای افغانستان مشوره و گفت‌وگو نمود.

سرپرست وزارت صنعت و تجارت بیان داشت که ما در قبال مردم افغانستان مسئولیم و باید در زمان قرارداد و ورد اجناس به کشور توجه‌ی جدی به کیفیت آن داشته باشیم تا مشکل ایجاد نشود.

 تاجران واردکننده‌ی تیل در مورد مشکلات و قراردادهای شان با کشورهای همسایه بحث کرده و در رابطه به تیلی که به افغانستان ورد می‌شود؛ نظریات‌شان ارایه کردند

محترم نورالدین عزیزی سرپرست این وزارت ضمن تأکید به کیفیت تیل، محیط زیست و صحت شهروندان کشور، بیان کردند که ورد تیل بی‌کیفیت هیچ‌گاه برای ما قابل قبول نمی‌باشد.

آقای عزیزی در اخیر از تاجران خواستند که در مورد قراردادهای شان معلومات ارایه و پیشنهادات‌شان را برای بهترشدن کیفیت موادنفتی ارسال بدارند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۷/۱ - ۱۳:۲۹
Background image

 جلسه هیئت مدیره اداره انکشاف صادرات کشمش، میوه‌جات، سیزیجات و نباتات طبی برگزار گردید

جلسه هیئت مدیره اداره انکشاف صادرات کشمش، میوه‌جات، سیزیجات و نباتات طبی تحت ریاست محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت و رئیس هیئت مدیره این اداره

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۸ - ۱۴:۵۳
Background image

استماع مشکلات تاجران در بندرحیرتان

در جلسه که تحت ریاست محترم الحاج نورالدین عزیزی وزیر صنعت و تجارت با حضور نمایندگان اداران ذیدخل و اعضای سکتور خصوص مشکلات تاجران بندر حیرتان استماع و راه‌حل‌های آن جستجو گردید.

پنجشنبه ۱۴۰۲/۶/۱۶ - ۹:۴۱
Background image

شریک‌سازی نگرانی‌های تاجران کشور در ملاقاتی با سفیر پاکستان

محترم الحاج نورالدین عزیزی وزیر صنعت و تجارت با محترم عبیدالرحمن نظامانی سفیر جمهوری اسلامی پاکستان مقیم کابل در دفتر شان ملاقات نموده، مشکلات و نگرانی‌های تجار کشور را با وی در میان. . .

BACK TO NEWS