ملاقات سرپرست معینیت صنعت و تجارت با رئیس هیئت مدیرۀ اتاق تجارت و سرمایه گذاری هرات

yonus_shafaq
پنجشنبه ۱۳۹۹/۴/۵ - ۱۱:۴۶
ملاقات سرپرست معینیت صنعت و تجارت با رئیس هیئت مدیرۀ اتاق تجارت و سرمایه گذاری هرات

3/4/1399
در این ملاقات محترم یونس قاضی زاده رئیس هیئت مدیرۀ اتاق تجارت و سرمایه گذاری هرات روی وضعیت کلی سکتور خصوصی ولایت هرات و مشکلاتی جامعۀ تجاری و سرمایه گذاری آن ولایت که در عرصه های مختلف با آنها روبرو می باشند صحبت نمود.

محترم عبدالکریم ملکیار سرپرست معینیت صنعت و تجارت پس از استماع صحبت های آقای قاضی زاده، اظهار داشت که این وزارت به مشکلات مطروحه واقف است و برای برطرف نمودن آن تلاش نموده و برخی از این مشکلات را طی گزارش‌های تفصیلی و با ارائۀ طرح‌های پیشنهادی به مقام عالی ریاست جمهوری در شورای‌عالی اقتصادی نیز تقدیم نموده و جلالتمآب رئیس جمهور در زمینه هدایات لازم را نیز صادر کرده است.

در اخیر محترم ملکیار تاکید ورزید که رهبری حکومت متعهد به رفع مشکلات و فراهم نمودن بستر مناسب برای توسعۀ فعالیت های قانونمند سکتور خصوصی کشور می‌باشد و از رئیس هیئت مدیرۀ اتاق هرات درخواست نمود تا طرح های اصلاحی شان را با وزارت صنعت و تجارت شریک سازد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۴/۲۲ - ۱۲:۴۱
Background image

ملاقات سرپرست معینیت صنعت و تجارت با نماینده های شرکت های کوکاکولا و عزیز حکیم‌زی

در این دیدار شرکت های متذکره از افزایش یکباره‌گی تعرفه بالای مواد خام عصارۀ میوه که برای تولید جوس از آن استفاده می‌گردد، ابراز نگرانی نمودند. به باور آن‌ها با چنین وضعیتی سرمایه گذاری. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۹ - ۱۲:۱۷
Background image

جلسۀ مشترک حکومت و سکتور خصوصی به‌منظور بهبود وضعیت تجارت بین افغانستان و پاکستان برگزار گردید.

به روز سه شنبه، مورخ 17 سرطان سالروان، جلسۀ غیر حضوری کمیتۀ نظارت و کمیته های تطبیق کنندۀ (میکانیزم تخلیه و بارگیری کالاهای تجارتی و ترانزیتی در تورخم، بولدک و غلام‌خان) با اشتراک. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۵ - ۱۲:۳۳
Background image

جلسه هیئت رهبری وزارت صنعت و تجارت برگزار شد؛

جلسه نوبتی هیئت رهبری وزارت صنعت و تجارت تحت ریاست محترم عبدالکریم ملک‌یار سرپرست معینیت صنعت و تجارت، با اشتراک روئسای عمومی، روئسا، مشاورین و آمرین دایر گردید.

BACK TO NEWS