نخستین جلسه‌ی گروه‌ی مذاکراتی روی تعدیل موافقت‌نامه‌ی اپتا برگزار شد

reza_admin
دوشنبه ۱۴۰۰/۹/۸ - ۱۰:۴۶
نخستین جلسه‌ی گروه‌ی مذاکراتی روی تعدیل موافقت‌نامه‌ی اپتا برگزار شد

‌یک‌شنبه مورخ 7قوس 1400 مطابق به 22ربیع‌الثانی 1443

نخستین جلسه‌ی گروه‌ی مذاکراتی روی تعدیل موافقت‌نامه‌ی اپتا با اشتراک نمایندگان ادارات ذیربط و معین مالی و اداری این وزارت، تحت ریاست محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت در تالارعمومی کنفرانس‌های این وزارت برگزارش شد.

محترم نورالدین عزیزی ضمن خوش‌آمدید به نمایندگان ادارات ذیربط از دست‌آوردها، دیدگاه‌ی سکتورخصوصی و کابینه‌ی ا.ا. افغانستان در مورد سفرش به جمهوری اسلامی پاکستان صحبت کرده و به تیم همراه‌شان هدایت دادند تا در مورد توافقات صورت گرفته در این سفر با جزئیات به اشتراک‌کنندگان معلومات ارایه کنند.

در این جلسه ضمن ارایه‌ی معلومات و بحث روی توافقات صورت گرفته، همچنان فیصله‌ی کابینه در مورد تشکیل کمیته‌ی مذاکراتی روی تعدیل موافقت‌نامه‌ی اپتا قرائت که در این فیصله رهبری وزارت صنعت و تجارت ا.ا. افغانستان ریاست این کمیته را به عهد دارد.

در اخیر این جلسه، تصمیم اتخاذ گردید که جهت بحث بیشتر روی موضوعات اختلافی باردیگر قبل از نشست دوجانبه؛ جلسه‌ای با اشتراک تمام اعضای کمیته‌ی مذاکرتی روی تعدیل موافقت‌نامه‌ی اپتا برگزار ‌شود.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۱:۷
Background image

دیدار محترم نورالدین عزیزی با اعضای سکتورمرغ‌داری کشور

محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با اعضای سکتورمرغ‌داری کشور که به شکل حضوری و ویدیو کنفرانس حضور داشتند در تالارعمومی کنفرانس‌های این وزارت دیدار

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۳:۱۵
Background image

دیدار محترم نورالدین عزیزی با هیئت اداری بانک ملی

محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با هیئت اداری بانک ملی در دفتر کاری شان دیدار کرد.

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۲:۳۷
Background image

دومین جلسه‌ هیئت مدیره‌ اتحادیه‌ مؤلدین و صادرکنندگان قالین برگزار شد

دومین جلسه‌ هیئت مدیره‌ اتحادیه‌ی مؤلدین و صادرکنندگان قالین با حضورداشت محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت برگزار شد.

BACK TO NEWS