نخستین جلسه‌ی گروه‌ی مذاکراتی روی تعدیل موافقت‌نامه‌ی اپتا برگزار شد

reza_admin
دوشنبه ۱۴۰۰/۹/۸ - ۱۰:۴۶
نخستین جلسه‌ی گروه‌ی مذاکراتی روی تعدیل موافقت‌نامه‌ی اپتا برگزار شد

‌یک‌شنبه مورخ 7قوس 1400 مطابق به 22ربیع‌الثانی 1443

نخستین جلسه‌ی گروه‌ی مذاکراتی روی تعدیل موافقت‌نامه‌ی اپتا با اشتراک نمایندگان ادارات ذیربط و معین مالی و اداری این وزارت، تحت ریاست محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت در تالارعمومی کنفرانس‌های این وزارت برگزارش شد.

محترم نورالدین عزیزی ضمن خوش‌آمدید به نمایندگان ادارات ذیربط از دست‌آوردها، دیدگاه‌ی سکتورخصوصی و کابینه‌ی ا.ا. افغانستان در مورد سفرش به جمهوری اسلامی پاکستان صحبت کرده و به تیم همراه‌شان هدایت دادند تا در مورد توافقات صورت گرفته در این سفر با جزئیات به اشتراک‌کنندگان معلومات ارایه کنند.

در این جلسه ضمن ارایه‌ی معلومات و بحث روی توافقات صورت گرفته، همچنان فیصله‌ی کابینه در مورد تشکیل کمیته‌ی مذاکراتی روی تعدیل موافقت‌نامه‌ی اپتا قرائت که در این فیصله رهبری وزارت صنعت و تجارت ا.ا. افغانستان ریاست این کمیته را به عهد دارد.

در اخیر این جلسه، تصمیم اتخاذ گردید که جهت بحث بیشتر روی موضوعات اختلافی باردیگر قبل از نشست دوجانبه؛ جلسه‌ای با اشتراک تمام اعضای کمیته‌ی مذاکرتی روی تعدیل موافقت‌نامه‌ی اپتا برگزار ‌شود.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۴/۷ - ۱۶:۵۴
Background image

ملاقات با فابریکه‌داران محترم پارک صنعتی شیخ‌مصری

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با فابریکه‌داران محترم پارک صنعتی شیخ‌مصری ولایت ننگرهار در تالارعمومی کنفرانس‌های این وزارت ملاقات کرد.

جمعه ۱۴۰۱/۴/۳ - ۰:۹
Background image

تعامل تجاری با روسیه در راه است

به اساس فیصله کمیسیون اقتصادی به رهبری وزیر صنعت و تجارت هیئتی دولتی به روسیه بخاطر گفتگو جهت تسهیل در خریداری مواد اولیه سفر خواهد نمود.

جمعه ۱۴۰۱/۴/۳ - ۰:۶
Background image

قیمت روغن درحال کاهش است

محترم الحاج نورالدین عزیزی وزیر صنعت و تجارت با تعداد از تاجران آرد، گندم و روغن ملاقات و روی مسایل مختلف گفتگو نمود.

BACK TO NEWS