بحث روی سرمایه‌گذاری مشترک با نمایندگان سکتور خصوصی جمهوری تاتارستان و جمهوری اسلامی ایران در افغانستان

reza_admin
پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۱ - ۱۳:۳۹
بحث روی سرمایه‌گذاری مشترک با نمایندگان سکتور خصوصی جمهوری تاتارستان و جمهوری اسلامی ایران در افغانستان

پنج‌شنبه مورخ 28جمادی‌الاول 1444 / 1جدی 1401

جلسه‌ای که تحت ریاست محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت برگزار گردیده بود، با اشتراک معین محترم وزارت معادن و پطرولیم و نمایندگان وزارت محترم آب و برق در رابطه به سرمایه‌گذاری مشترک (KR Group) از جمهوری تاتارستان و سرمایه‌گذاران ایرانی، صحبت گردید.

نمایندگان محترم وزارت‌های آب و برق و معادن و پطرولیم در مورد پروژه‌های که آمادی سرمایه‌گذاری می‌باشد و مکان‌های استخراج زغال‌سنگ در ولایت مختلف افغانستان معلومات ارایه کردند.

در اخیر این جلسه در رابطه به زمان و مکان ملاقات حضوری و امضای تفاهم‌نامه میان مسئولین (KR Group) تاتارستان و سرمایه‌گذاران جمهوری اسلامی ایران تصمیم اتخاذ گردید.

همچنین در این جلسه وزارت صنعت و تجارت اطمینان داد که مسوده‌ی تفاهم‌نامه و معلومات ارایه شده از سوی وزارت‌های آب و برق و معادن و پطرولیم به هر دوطرف شریک خواهد شد.

قابل یادآوری است که مسئولین (KR Group) جمهوری تاتارستان و سرمایه‌‌گذارانی از جمهوری اسلامی ایران آماده اند تا در تولید برق از زغال‌سنگ در افغانستان سرمایه‌گذاری نمایند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۷/۱ - ۱۳:۲۹
Background image

 جلسه هیئت مدیره اداره انکشاف صادرات کشمش، میوه‌جات، سیزیجات و نباتات طبی برگزار گردید

جلسه هیئت مدیره اداره انکشاف صادرات کشمش، میوه‌جات، سیزیجات و نباتات طبی تحت ریاست محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت و رئیس هیئت مدیره این اداره

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۸ - ۱۴:۵۳
Background image

استماع مشکلات تاجران در بندرحیرتان

در جلسه که تحت ریاست محترم الحاج نورالدین عزیزی وزیر صنعت و تجارت با حضور نمایندگان اداران ذیدخل و اعضای سکتور خصوص مشکلات تاجران بندر حیرتان استماع و راه‌حل‌های آن جستجو گردید.

پنجشنبه ۱۴۰۲/۶/۱۶ - ۹:۴۱
Background image

شریک‌سازی نگرانی‌های تاجران کشور در ملاقاتی با سفیر پاکستان

محترم الحاج نورالدین عزیزی وزیر صنعت و تجارت با محترم عبیدالرحمن نظامانی سفیر جمهوری اسلامی پاکستان مقیم کابل در دفتر شان ملاقات نموده، مشکلات و نگرانی‌های تجار کشور را با وی در میان. . .

BACK TO NEWS