بحث روی سرمایه‌گذاری مشترک با نمایندگان سکتور خصوصی جمهوری تاتارستان و جمهوری اسلامی ایران در افغانستان

reza_admin
پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۱ - ۱۳:۳۹
بحث روی سرمایه‌گذاری مشترک با نمایندگان سکتور خصوصی جمهوری تاتارستان و جمهوری اسلامی ایران در افغانستان

پنج‌شنبه مورخ 28جمادی‌الاول 1444 / 1جدی 1401

جلسه‌ای که تحت ریاست محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت برگزار گردیده بود، با اشتراک معین محترم وزارت معادن و پطرولیم و نمایندگان وزارت محترم آب و برق در رابطه به سرمایه‌گذاری مشترک (KR Group) از جمهوری تاتارستان و سرمایه‌گذاران ایرانی، صحبت گردید.

نمایندگان محترم وزارت‌های آب و برق و معادن و پطرولیم در مورد پروژه‌های که آمادی سرمایه‌گذاری می‌باشد و مکان‌های استخراج زغال‌سنگ در ولایت مختلف افغانستان معلومات ارایه کردند.

در اخیر این جلسه در رابطه به زمان و مکان ملاقات حضوری و امضای تفاهم‌نامه میان مسئولین (KR Group) تاتارستان و سرمایه‌گذاران جمهوری اسلامی ایران تصمیم اتخاذ گردید.

همچنین در این جلسه وزارت صنعت و تجارت اطمینان داد که مسوده‌ی تفاهم‌نامه و معلومات ارایه شده از سوی وزارت‌های آب و برق و معادن و پطرولیم به هر دوطرف شریک خواهد شد.

قابل یادآوری است که مسئولین (KR Group) جمهوری تاتارستان و سرمایه‌‌گذارانی از جمهوری اسلامی ایران آماده اند تا در تولید برق از زغال‌سنگ در افغانستان سرمایه‌گذاری نمایند.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۸:۴۳
Background image

استماع مشکلات صنعت‌کاران

محترم مولوی قدرت‌الله جمال معین وزارت صنعت و تجارت در جلسه‌ای که با محترم محمدکریم عظیمی رئیس اجرائیه‌ی اتاق صنایع و معادن کابل، محترم مطیع‌الله نسیم‌زرمتی عضو بورد مشورتی اتاق کابل

یکشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۴:۳
Background image

فابریکه گندم کوبان هری افتتاح گردید

محترم الحاج نورالدین عزیزی وزیر صنعت و تجارت ا.ا.ا با حضورهیئت همراه شان فابریکه تولید آرد (گندم کوبان هری) را افتتاح نمودند.

شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۸:۵۱
Background image

دیدار محترم الحاج عزیزی با اعضای اتحادیه صادرکنندگان ولایت هرات

محترم الحاج نورالدین عزیزی، وزیر صنعت وتجارت با اتحادیه صادرکننده‌گان هرات دیدار و تبادل نظر نمود.

BACK TO NEWS