بحث روی سرمایه‌گذاری مشترک با نمایندگان سکتور خصوصی جمهوری تاتارستان و جمهوری اسلامی ایران در افغانستان

reza_admin
Thu, Dec 22 2022 1:39 PM
بحث روی سرمایه‌گذاری مشترک با نمایندگان سکتور خصوصی جمهوری تاتارستان و جمهوری اسلامی ایران در افغانستان

پنج‌شنبه مورخ 28جمادی‌الاول 1444 / 1جدی 1401

جلسه‌ای که تحت ریاست محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت برگزار گردیده بود، با اشتراک معین محترم وزارت معادن و پطرولیم و نمایندگان وزارت محترم آب و برق در رابطه به سرمایه‌گذاری مشترک (KR Group) از جمهوری تاتارستان و سرمایه‌گذاران ایرانی، صحبت گردید.

نمایندگان محترم وزارت‌های آب و برق و معادن و پطرولیم در مورد پروژه‌های که آمادی سرمایه‌گذاری می‌باشد و مکان‌های استخراج زغال‌سنگ در ولایت مختلف افغانستان معلومات ارایه کردند.

در اخیر این جلسه در رابطه به زمان و مکان ملاقات حضوری و امضای تفاهم‌نامه میان مسئولین (KR Group) تاتارستان و سرمایه‌گذاران جمهوری اسلامی ایران تصمیم اتخاذ گردید.

همچنین در این جلسه وزارت صنعت و تجارت اطمینان داد که مسوده‌ی تفاهم‌نامه و معلومات ارایه شده از سوی وزارت‌های آب و برق و معادن و پطرولیم به هر دوطرف شریک خواهد شد.

قابل یادآوری است که مسئولین (KR Group) جمهوری تاتارستان و سرمایه‌‌گذارانی از جمهوری اسلامی ایران آماده اند تا در تولید برق از زغال‌سنگ در افغانستان سرمایه‌گذاری نمایند.

Latest news

Thu, Dec 08 2022 8:53 AM
Background image

Afghanistan Investment Desk inaugurated

MoIC minister Mr. Noor Ud Din Azizi flanked by a number of cabinet ministers and private sector's notables inaugurated the facility.

Tue, Aug 02 2022 2:21 PM
Background image

Deputy Minister Met  the Governor of Kandahar Province 

Deputy Minister of Industry and Commerce Respected Mawlawi  Qodratullah Jamal Met with Mr.  Haji Yousef Wafa governor of Kandahar province

Tue, Jul 26 2022 3:37 PM
Background image

Audition to report  the Board of Raisin Directors of Export Development Department

Respected AL haj Nooruddin Azizi, Acting Minister of Industry and Commerce, spoke in the reporting program of Raisins, Fruits, Vegetables and Medicinal Plants Export Development. . .

BACK TO NEWS

Quick Links