جلسه هیئت مدیره اداره انکشاف صادرات کشمش، میوه‌جات، سیزیجات و نباتات طبی برگزار گردید

reza_admin
شنبه ۱۴۰۲/۷/۱ - ۱۳:۲۹
 جلسه هیئت مدیره اداره انکشاف صادرات کشمش، میوه‌جات، سیزیجات و نباتات طبی برگزار گردید

پنج‌شنبه مورخ 5ربیع‌الاول 1445 / 30سنبله 1402

جلسه هیئت مدیره اداره انکشاف صادرات کشمش، میوه‌جات، سیزیجات و نباتات طبی تحت ریاست محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت و رئیس هیئت مدیره این اداره با حضور رئیس عامل و اعضای محترم هیئت مدیره متذکره برگزار گردید.

محترم الحاج نورالدین عزیزی منحیث رئیس هیئت مدیره این اداره با تأکید به احکام و هدایات امیرالمومنین حفظه‌الله در مورد فوموکیشن و حمایت از سکتورخصوصی و ایجاد سهولت برای این سکتور صحبت نموده، بیان داشت، هدف ما کاهش کاغذپرانی در ادارات می‌باشد.

در ادامه محترم سیدعظیم مصطفی‌هاشمی رئیس عامل اداره انکشاف صادرات کشمش، میوه‌جات، سیزیجات و نباتات طبی و محترم الحاج غلام‌نبی عیدی‌زاده رئیس کمیته بررسی (نظار) این اداره در رابطه به فعالیت‌های سال گذشته و صورت حساب مالی (عواید و مصارفات) سال گذشته معلومات ارایه نمودند.

همچنین آقای مصطفی‌هاشمی پیشنهادات این اداره را پیرامون پلان تدابیری صادراتی، مالی و عواید، تشکیل و بودجه این اداره خدمت رئیس و اعضای هیئت مدیره اداره انکشاف کشمش ارایه نمود.

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت و رئیس هیئت مدیره اداره کشمش با استماع و ابراز نظر کمیته بررسی (نظار) از صورت حساب مالی و پیشنهادات این اداره با بیان این که آبروی ا.ا؛ آبروی تمام مردم افغانستان است، هدایات و رهنمایی‌های لازم را نمودند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۹ - ۱۷:۵
Background image

جلسه تقویت هماهنگی و رسیدگی به مشکلات و چالش‌های صنعت‌کاران برگزار گردید

محترم الحاج نورالدین عزیزی، سرپرست وزارت صنعت و تجارت با محترم شیرباز کمین‌زاده، رئیس اتاق صنایع و معادن افغانستان، محترم سخی‌احمدی پیمان و روئسای سکتورهای تولیدی و صنعتی کشور

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۸ - ۱۶:۵۴
Background image

الحاج عزیزی: کسانی که در افغانستان سرمایه‌گذاری می‌کنند؛ در حدود 50درصد مفاد می‌کنند

محترم الحاج نورالدین عزیزی، سرپرست وزارت صنعت و تجارت ا.ا. افغانستان با هیئت از سرمایه‌گذاران و تاجران جمهوری ترکیه تحت ریاست محترم شیخ عمر، رئیس علمای آنادولو آن کشور در دفتر کاری شان. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۶ - ۱۳:۲۰
Background image

فابریکه تولیدی خالدرستم خپل روزانه ظرفیت تولید 3تن دارد

فابریکه تولیدی نوشیدنی‌های غیرالکلی خالدرستم خپل با سرمایه‌گذاری 8میلیون افغانی و با داشتن 7پایه ماشین در ولایت میدان وردک ایجاد شده است.

BACK TO NEWS