" اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد"

yonus_shafaq
Tender, bid

Publish Date

Closing Date

Location ولایت کابل

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می¬شود، وزارت صنعت و تجارت در نظر دارد، قرارداد (تدارک لوازم اولیه دفتری و قرطاسیه باب سال مالی 1399})را با شماره داوطلبی(MOIC/NCB/G/99/003) به (شرکت محترم خدمات لوژستیکی استارگروت دارنده جواز نمبر29768؛ آدرس: سالنگ وات، مقابل سینمای ملی،کابل افغانستان و شرکت احسان ارسلان لمیتد دارنده جواز نمبر32026؛ آدرس: دهن باغ، ناحیه دوم، کابل افغانستان) از طریق قرارداد چهارچوبی به قیمت مجموعی فی واحد مبلغ(33،505.4) سی و سه هزار و پنج صد و پنج اعشاریه چهار افغانی اعطا نماید.
اشخاص حقیقی و حکمی که هر گونه اعتراض در زمینه داشته باشند، می توانند اعتراض خویش را از تاریخ نشر این اعلان الی هفت روز تقویمی طور کتبی توام با دلایل آن به آمریت تدارکات وزارت صنعت و تجارت واقع دارالامان، جوار شورای ملی سابقه وفق احکام ماده پنجاهم قانون تدارکات ارایه نمایند. این اطلاعیه به معنی عقد قرارداد نبوده و الی تکمیل میعاد فوق الذکر و طی مراحل قانونی بعدی، قرارداد منعقد نخواهد شد".
 

More tenders

دوشنبه ۱۳۹۹/۷/۷ - ۱۲:۶ Kabul
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرار داد

بدینوسیله به تاسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود { وزارت صنعت و تجارت} ادرس: سرک دارالامان،، در نظر دارد قرار داد(اعمار مرکز واحد طی مراحل اسناد . . .

شنبه ۱۳۹۹/۷/۵ - ۱۸:۱۷ ولایت کابل
Background image

پروسهء داوطلبی باز داخلی (تدارک 9126 کیلو گاز مایع محروقات زمستانی برای سال مالی 1399

وزارت صنعت و تجارت ازتمام داوطلبان واجد شرایط دعوت مینماید تا در پروسهء داوطلبی باز داخلی (تدارک 9126 کیلو گاز مایع محروقات زمستانی برای سال مالی 1399) اشتراک نموده وشرطنامه ره به لسان . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۱ - ۱۵:۲۳ ولایت کابل
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرار داد

بدینوسیله به تاسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود { وزارت صنعت و تجارت} ادرس: سرک دارالامان،، در نظر دارد قرار داد( پرزه جات وسایط نقلیه را برای . . .

Back to tenders