بحث روی مشکلات پیشه‌وران و دکان‌داران

reza_admin
یکشنبه ۱۴۰۰/۸/۱۶ - ۱۴:۴
بحث روی مشکلات پیشه‌وران و دکان‌داران

یک‌شنبه مورخ 16عقرب 1400 مطابق به 1ربیع‌الاول 1443

محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با روئسای اصناف اتاق پیشه‌وران و دکان‌داران شهرکابل دیدار و در مورد مشکلات آنها بحث و تبادل‌نظر کرد.

سرپرست وزارت صنعت و تجارت در آغاز جلسه، حضور روئسای اصناف این اتاق را خیرمقدم گفته و بیان داشتند که این دومین جلسه می‌باشد که با شما در مورد مشکلات‌تان بحث می‌کنیم و شما در جریان استید؛ در رابطه به موضوعاتی که قبلاً بحث شد، یک تعداد اجراآت صورت گرفته است.

روئسای اصناف این اتاق با اظهار خرسندی از تلاش‌های آقای عزیزی در رابطه به مشکلات آنان و توجه به پیشنهادات‌شان؛ بار دیگر در رابطه به تصدیق مهارت، ایجاد شهرک‌ها برای اتاق پیشه‌وران و دکان‌داران، مسدود بودن اموال‌شان در گمرکات، پرداختی بیل برق کارخانه‌های شان، تحویلی‌های کارخانه‌‌داران و دکان‌داران بحث کرده و پیشنهادات‌شان را ارایه کردند.

محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت بعد از استماع صحبت‌های روئسای اصناف این اتاق گفت که مروج کردن پول افغانی در خرید و فروش داخلی از پیشنهادات شما بود که نتیجه آنرا عملاً شاهد استید و بار دیگر به شما وعده می‌سپارم که تمام موضوعات مورد بحث را مطابق به آجندای شورای‌ وزیران و شورای عالی اقتصادی در این شوراهای مورد بحث قرار داده و به مشکلات و پیشنهادات رسیده صورت خواهد گرفت.

آقای عزیزی اضافه کرد که پیشنهادات و موضوعات‌تان را کتباً با ما شریک کنید و برای معلومات بیشتر در صورت ضرورت دوتن تان را به شورای‌های وزیران و عالی اقتصادی دعوت تا به صورت جدی به مشکلات‌تان رسیدگی شود.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۱/۲/۲۹ - ۱۳:۵
Background image

نشست با سرمایه‌گذاران مقیم امارات متحده‌ی عربی

در سفر هیئت عالی رتبه ا.ا.ا. به امارات متحده‌ی عربی، نشستی با حضور محترم معاون نخست و اقتصادی رئیس‌الوزا، سرپرست وزارت صنعت و تجارت، سرپرست اطلاعات و فرهنگ

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۲/۲۷ - ۱۴:۱۶
Background image

بحث در مورد مشکلات فابریکه‌داران

جلسه‌ی تحت ریاست محترم سیدعبدالعظیم قریشی رئیس عمومی پارک‌های صنعتی و امورصنایع وزارت صنعت و تجارت با اشتراک تعدادکثیری از صنعت‌کاران و فابریکه‌داران

دوشنبه ۱۴۰۱/۲/۲۶ - ۱۶:۲۸
Background image

جلسه پیرامون ۳۶جریب زمین مربوط پارک‌های صنعتی وزارت صنعت و تجارت  که قبلا در تصرف ریاست محترم ساختمانی بنایی قرار داشت

 جلسه پیرامون 36جریب زمین ساختمانی بنایی واقع ساحه‌ی توسعوی پلان تفصیلی منظورشده‌ی پارک صنعتی پلچرخی با حضورداشت محترم عبدالعظیم قریشی رئیس عمومی پارک‌های صنعتی وزارت صنعت و تجارت

BACK TO NEWS