بررسی مشکلات فابریکه‌داران در پارک‌های صنعتی

reza_admin
دوشنبه ۱۴۰۰/۸/۳ - ۱۵:۱۰
بررسی مشکلات فابریکه‌داران در پارک‌های صنعتی

دوشنبه مورخ 3عقرب 1400 مطابق 18ربیع‌الاول 1443

معین وزارت صنعت و تجارت با شیرباز کمین‌زاده رئیس اتاق معادن و صنایع افغانستان، روئسای ولایتی اتاق معادن و صنایع افغانستان و یک تعداد از فابریکه‌داران در تالار کنفرانس‌های عمومی این وزارت دیدار و در رابطه به مشکلات و نحوه‌ی پرداخت اقساط  فابریکه‌داران بحث و تبادل‌نظر نمود.

در آغاز معین این وزارت ضمن خوش آمدگویی به آنان گفت که رهبری وزارت صنعت و تجارت از مشکلات‌تان آگاه بوده و این حق شماست که به مشکلات‌تان رسیدگی صورت گیرد.

محترم شیرباز کمین‌زاده با سپاس‌گزاری از توجه خاص و جدی رهبری وزارت صنعت و تجارت در راستای رشد و توسعه‌ی صنایع در افغانستان؛ مشکلات موجود در برابر صنعت‌کاران و فابریکه‌داران را بیان داشته و خواهان همکاری وزارت صنعت و تجارت در رفع آنها گردید.

متعاقباً اشتراک‌کنندگان هر یک به نوبه‌ی خویش، مشکلات‌ و پیشنهادات‌شان را در مورد پارک‌های صنعتی کشور بیان داشته و خواستار رسیدگی به آنها شدند.

در اخیر معین وزارت صنعت و تجارت اظهار داشتند که در حکومت فعلی هیچ‌کس نمی‌تواند؛ مانع فعالیت قانونی پارک‌های صنعتی و فابریکه‌داران کشور گردد و وعده سپردند که رهبری این وزارت متعهد است که به مشکلات و چالش‌های موجود در برابر رشد و توسعه‌ی صنایع داخلی کشور رسیدگی نماید.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۱/۲/۲۹ - ۱۳:۵
Background image

نشست با سرمایه‌گذاران مقیم امارات متحده‌ی عربی

در سفر هیئت عالی رتبه ا.ا.ا. به امارات متحده‌ی عربی، نشستی با حضور محترم معاون نخست و اقتصادی رئیس‌الوزا، سرپرست وزارت صنعت و تجارت، سرپرست اطلاعات و فرهنگ

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۲/۲۷ - ۱۴:۱۶
Background image

بحث در مورد مشکلات فابریکه‌داران

جلسه‌ی تحت ریاست محترم سیدعبدالعظیم قریشی رئیس عمومی پارک‌های صنعتی و امورصنایع وزارت صنعت و تجارت با اشتراک تعدادکثیری از صنعت‌کاران و فابریکه‌داران

دوشنبه ۱۴۰۱/۲/۲۶ - ۱۶:۲۸
Background image

جلسه پیرامون ۳۶جریب زمین مربوط پارک‌های صنعتی وزارت صنعت و تجارت  که قبلا در تصرف ریاست محترم ساختمانی بنایی قرار داشت

 جلسه پیرامون 36جریب زمین ساختمانی بنایی واقع ساحه‌ی توسعوی پلان تفصیلی منظورشده‌ی پارک صنعتی پلچرخی با حضورداشت محترم عبدالعظیم قریشی رئیس عمومی پارک‌های صنعتی وزارت صنعت و تجارت

BACK TO NEWS