دیدار محترم الحاج نورالدین عزیزی با رهبری و اعضای اتاق صنایع و معادن

reza_admin
پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۰:۳۰
دیدار محترم الحاج نورالدین عزیزی با رهبری و اعضای اتاق صنایع و معادن

چهارشنبه مورخ 18جمادی‌الاول 1444 21جدی 1401

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با رهبری و اعضای هیئت محترم مدیره‌ی اتاق صنایع و معادن افغانستان در تالارعمومی این وزارت دیدار کرد.

در این دیدار محترم شیرباز کمین‌زاده رئیس این اتاق صحبت نموده، برخی از مشکلات، از جمله مسائل مربوط به کاهش تعرفه بر اقلام وارداتی را در میان گذشته، خواستار همکاری و حمایت وزارت در مورد رشد تولیدات داخلی و خودکفایی شد. هکذا سایر اشتراک کنندگان نیز مشکلات شان  را در راه رسیدن به خودکفایی با رهبری وزارت شریک نمودند.

در ادامه مسئولین نمایندگی‌های اتاق صنایع و معادن ولایات در قسمت مشکلات دفاتر، جایدادهای اتحادیه‌ی صنعت‌کاران ولایات، تضادها منافع میان اتاق‌ها معلومات دادند.

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با استقبال از صحبت های رهبری و هیئت مدیره‌ی محترم اتاق صنایع و معادن، بروحدت و یکپارچگی اتاق‌ها تاکید نمود.

الحاج عزیزی در رابطه به مسائل یاد شده، مخصوصا موضوع کاهش تعرفه‌ها خواستار پیشنهادات کتبی و مشخص گردیده تا مسائل از طریق یکی از جلسات کمیسیون شورای عالی اقتصادی بحث مورد پیگیری قرار گیرد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۴:۳
Background image

فابریکه گندم کوبان هری افتتاح گردید

محترم الحاج نورالدین عزیزی وزیر صنعت و تجارت ا.ا.ا با حضورهیئت همراه شان فابریکه تولید آرد (گندم کوبان هری) را افتتاح نمودند.

شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۸:۵۱
Background image

دیدار محترم الحاج عزیزی با اعضای اتحادیه صادرکنندگان ولایت هرات

محترم الحاج نورالدین عزیزی، وزیر صنعت وتجارت با اتحادیه صادرکننده‌گان هرات دیدار و تبادل نظر نمود.

شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۸:۴۶
Background image

اختصاص چهارصد هزار جریب زمین در ولایات جهت ایجاد زنجیره تولیدی

محترم الحاج نورالدین عزیزی، وزیر صنعت و تجارت در سفرشان به هرات، در مراسم که باشتراک محترم مولانا حیات‌الله مهاجر، معین وزارت اطلاعات و فرهنگ، سرقنسولی کشورهای  ترکیه و ترکمنستان

BACK TO NEWS