سرپرست و نامزد وزیر، وزارت صنعت و تجارت از ریاست عمومی ثبت مرکزی و مالکیت فکری دیدن کرد.

yonus_shafaq
چهارشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۶ - ۱۶:۶
سرپرست و نامزد وزیر، وزارت صنعت و تجارت از ریاست عمومی ثبت مرکزی و مالکیت فکری دیدن کرد.

۲۵ سنبله ۲۶

محترم نثاراحمد غوریانی سرپرست وزارت صنعت و تجارت جمهوری اسلامی افغانستان با روئسای و کارمندان ریاست عمومی ثبت مرکزی و مالکیت فکری دیدار و صحبت نمود. سرپرست وزارت همچنان از تمام بخش های این ریاست دیدن نموده و تاکید به حل مشکلات کارمندان و دفاتر نمود.

در ضمن آقای غوریانی از مراجعینی که برای طی مراحل اسناد خود به این ریاست مراجعه نموده بودند، مشکلات آنها را جویا شد. ایشان برای رفع چالش ها و فراهم آوری سهولت بیشتر مطابق ضرور در روند اخذ جواز و طی مراحل اسناد مراجعین وعده همکاری سپرد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۸/۷ - ۱۹:۵۸
Background image

موافقتنامه همکاری های دوجانبه گمرکی میان افغانستان و پاکستان به امضاء رسید

موافقتنامه همکاری های دوجانبه گمرکی میان گمرکات افغانستان و بورد گمرکات پاکستان با حضور داشت محترم نثاراحمد غوریانی نامزد وزیر و سرپرست وزارت صنعت وتجارت و نمایندگان سکتور خصوصی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۸/۷ - ۱۵:۵۵
Background image

آغاز ثبت نام برای دور چهارم نمایشگاه بین المللی واردات چین (CIIE)؛

​​​​​​​نمایشگاه بین المللی واردات چین (CIIE) مهمترین و بزرگترین نمایشگاه واردات چین می باشد که از سال ۲۰۱۸ الی اکنون بطور سالانه از تاریخ ۵ الی ۱۰ نوامبر سال میلادی در شهر شانگهای. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۸/۶ - ۱۶:۵
Background image

جلسه تخنیکی بررسی مشکلات تجارتی- ترانزیتی افغانستان- پاکستان برگزار گردید

جلسه مشترک تخنیکی بررسی مشکلات تجارتی- ترانزیتی افغانستان- پاکستان در وزارت تجارت پاکستان با اشتراک محترم نثاراحمد غوریانی نامزد وزیر و سرپرست وزارت صنعت وتجارت و محترم عبدالرزاق داوود. . .

BACK TO NEWS