فابریکه گندم کوبان هری افتتاح گردید

reza_admin
یکشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۴:۳
فابریکه گندم کوبان هری افتتاح گردید

شنبه مورخ 14رجب‌المرجب 1444 / 16دلو 1401

محترم الحاج نورالدین عزیزی وزیر صنعت و تجارت ا.ا.ا با حضورهیئت همراه شان فابریکه تولید آرد (گندم کوبان هری) را افتتاح نمودند.

الحاج عزیزی ضمن افتتاح این فابریکه از مالک آن جهت سرمایه‌گذاری سپاسگذاری نمود.

فابریکه گندم کوبان هری در فازاول پارک صنعتی ولایت هرات با هزینه یک میلیون و دوصدهزار دالر امریکایی اعمار گردیده است. این فابریکه با ظرفیت تولید 180تن آرد در روز، برای بیشتر از 700نفر بصورت مستقیم و غیر مستقیم زیمنه کار را مساعد نموده است.

قابل یادآوری است که این فابریکه در فازاول پارک صنعتی ولایت هرات با هزینه یک میلیون و دوصدهزار دالر امریکایی تاسیس شده است. این کارخانه ظرفیت تولید 180تن آرد در روز را دارا بوده، برای بیشتر از 700نفر بصورت مستقیم و غیر مستقیم زمینه کار مساعد نموده است.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۸:۵۶
Background image

دیدار وزیر صنعت وتجارت ا.ا.ا با وزیر صنعت،معدن وتجارت و معین وزارت راه و شهر سازی جمهوری اسلامی ایران

محترم الحاج نورالدین عزیزی، سرپرست وزارت صنعت و تجارت در سفرشان به جمهوری اسلامی ایران با محترم سید رضا فاطمی امین، وزیر صنعت، معدن وتجارت و محترم داریوش امانی

شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۸:۵۳
Background image

دیدار معین وزارت صنعت و تجارت با با آقای ایرگان سزر

محترم الحاج مولوی قدرت الله جمال معین وزارت صنعت وتجارت در دفتر کاری شان با آقای ایرگان سیزر رئیس شرکت ASSTEEL دیدار نمود.

شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۸:۴۷
Background image

بازدید محترم الحاج عزیزی از بندر چابهار و شهرستان‌های اطراف آن

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت امارت اسلامی افغانستان در ادامه سفرشان از بندر چابهار و شهرستان‌های اطراف این بندر، فابریکه‌های مختلف تولیدی

BACK TO NEWS