مطالعات امکان سنجی پارکهای صنعتی 8 ولایت: هرات،‌ نیمروز، غزنی، تخار، جوزجان، بلخ، بامیان و دایکندی اعلان مجدد

yonus_shafaq

Publish Date

Closing Date

Location ولایات مختلف

اعلان مجدد

دعوت برای ارسال  ابراز علاقمندی

تمویل کننده: جمهوری اسلامی افغانستان

عنوان پروژه: مطالعات امکان سنجی پارکهای صنعتی 8 ولایت: هرات،‌ نیمروز، غزنی، تخار، جوزجان، بلخ، بامیان و دایکندی MOIC/NCB/QCBS/CS/98/016

کود پروژه: AFG-250157

مدت اعلان: از 2 الی 14 عقرب سال جاری

وزارت صنعت وتجارت جمهوری اسلامی افغانستان به نمایندگی از ریاست عمومی پارکهای صنعتی از تمام داواطلبان واجد شرایط که تجربه کاری مشابه در این بخش داشته باشند، دعوت بعمل می آورد تا در پروسه داوطلبی باز داخلی مطالعات امکان سنجی 8 پارک صنعتی در ولایت های (هرات، نیمروز، غزنی،تخار، جوزجان،بلخ، بامیان و دایکندی) اشتراک نموده و بسته های درخواستی شان را  در فورم معیاری ابراز علاقمندی REOI )) ضم جواز معتبر خدمات مشورتی  از تاریخ نشر اعلان الی 14 عقرب سال جاری به آمریت تدارکات واقع وزارت صنعت و تجارت تسلیم نمایند. برای معلومات مزید در مورد مشخصات پروژه و معیار های انتخاب شرکت های مشاورین لایحه وظایف ( ToR) آنرا از وب سایت وزارت صنعت و تجارت در moci.gov.af  داونلود نمایند.  جهت معلومات بیشتر به شماره تلیفون (0202103405) به تماس شوید.

ایمیل آدرس:   Wahid.Wesal2017@gmail.com

آدرس تسلیمی اسناد ابراز علاقمندی: سرک دارالامان، جوار شورای ملی سابقه، وزارت صنعت و تجارت، آمریت تدارکات.

Documents

اسناد داوطلبی

More tenders

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۴:۴۹ ولایت کابل
Background image

پروسه های داوطلبی (تهیه و تدارک پرزه جات وسایط نقلیه و قرطاسیه باب

وزارت صنعت و تجارت از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه های داوطلبی (تهیه و تدارک پرزه جات وسایط نقلیه و قرطاسیه باب به روش قرارداد چهارچوبی برای سال مالی 1399)

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۹ - ۱۵:۱۹ ولایت کابل
Background image

پروسه داوطلبی باز داخلی(تدارک که پروژه اعمار ریسیپشن

وزارت صنعت و تجارت ازتمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی باز داخلی(تدارک که پروژه اعمار ریسیپشن و هال مراجعین با تهیه و نصب و منتاژ وسایل امنیتی تکنالوژی معلوماتی . . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۶ - ۱۸:۲۹ کابل
Background image

پروسه داوطلبی انتقالات برای احتیاج حد اقل و حد اکثر، تیل پطرول و تیل دیزل مربوط ریاست عمومی تصدی مواد نفتی و گاز مایع

ریاست تصدی مواد نفتی و گاز مایع، ازتمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی انتقالات برای احتیاج حد اقل و حد اکثر، تیل پطرول و تیل دیزل مربوط ریاست عمومی تصدی مواد . . .

Back to tenders