کنفرانس مطبوعاتی سرپرست وزارت صنعت و تجارت

reza_admin
یکشنبه ۱۴۰۰/۸/۲۳ - ۱۵:۸
کنفرانس مطبوعاتی سرپرست وزارت صنعت و تجارت

یک‌شنبه مورخ 23عقرب 1400 مطابق 8ربیع‌الثانی 1443

محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با حضورداشت محترم محمدیونس مومند معاون اول هیئت مدیره‌ی اتاق تجارت و سرمایه‌گذاری افغانستان و محترم عبدالحمید عزیزی مشاورارشد مقام این وزارت در کنفرانس مطبوعاتی اشتراک کردند.

در این کنفرانس که در مرکز رسانه‌های حکومت افغانستان برگزار شده بود؛ آقای عزیزی در رابطه به سفرشان به کشور جمهوری اسلامی پاکستان معلومات ارایه کرده به پرسش‌های رسانه‌های محترم پاسخ گفتند.

محترم عزیزی این سفر را پر دست‍آوردترین سفر برای مردم افغانستان عنوان کرده، بیان نمودند که افغانستان عملاً به چهارراه‌ی تجارت و ترانزیت منطقه مبدل شده است.

در این کنفرانس در مورد توافقات بدست‌آمده با پاکستان صحبت کرده و از طریق رسانه‌ها به تمام سرمایه‌گذاران پیام دادند که افغانستان یک ساحه‌ی امن با تمام سهولت‌های لازم برای سرمایه‌گذاری می‌باشد و ما از سرمایه‌‌گذاران داخلی و خارجی در بخش‌های مختلف در افغانستان استقبال می‌کنیم.

قابل ذکر است که مذاکرات هیئت مختلط افغانستان و جمهوری اسلامی پاکستان با حضور نمایندگان سکتورخصوصی دو طرف به تاریخ 20 و 21 عقرب سال‌روان در شهر اسلام‌آباد پایتخت کشور پاکستان برگزار شد که در 20 مورد توافقات صورت گرفته است.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۱/۲/۳۱ - ۱۵:۱۱
Background image

نمایش محصولات و تولیدات کشور در اکسپو 2022

به تعداد 6شرکت از سکتورسنگ‌های قیمتی افغانستان در نمایشگاه‌ی بین‌المللی 2022 اشتراک نموده است.

پنجشنبه ۱۴۰۱/۲/۲۹ - ۱۳:۵
Background image

نشست با سرمایه‌گذاران مقیم امارات متحده‌ی عربی

در سفر هیئت عالی رتبه ا.ا.ا. به امارات متحده‌ی عربی، نشستی با حضور محترم معاون نخست و اقتصادی رئیس‌الوزا، سرپرست وزارت صنعت و تجارت، سرپرست اطلاعات و فرهنگ

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۲/۲۷ - ۱۴:۱۶
Background image

بحث در مورد مشکلات فابریکه‌داران

جلسه‌ی تحت ریاست محترم سیدعبدالعظیم قریشی رئیس عمومی پارک‌های صنعتی و امورصنایع وزارت صنعت و تجارت با اشتراک تعدادکثیری از صنعت‌کاران و فابریکه‌داران

BACK TO NEWS