کنفرانس مطبوعاتی سرپرست وزارت صنعت و تجارت

reza_admin
یکشنبه ۱۴۰۰/۸/۲۳ - ۱۵:۸
کنفرانس مطبوعاتی سرپرست وزارت صنعت و تجارت

یک‌شنبه مورخ 23عقرب 1400 مطابق 8ربیع‌الثانی 1443

محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با حضورداشت محترم محمدیونس مومند معاون اول هیئت مدیره‌ی اتاق تجارت و سرمایه‌گذاری افغانستان و محترم عبدالحمید عزیزی مشاورارشد مقام این وزارت در کنفرانس مطبوعاتی اشتراک کردند.

در این کنفرانس که در مرکز رسانه‌های حکومت افغانستان برگزار شده بود؛ آقای عزیزی در رابطه به سفرشان به کشور جمهوری اسلامی پاکستان معلومات ارایه کرده به پرسش‌های رسانه‌های محترم پاسخ گفتند.

محترم عزیزی این سفر را پر دست‍آوردترین سفر برای مردم افغانستان عنوان کرده، بیان نمودند که افغانستان عملاً به چهارراه‌ی تجارت و ترانزیت منطقه مبدل شده است.

در این کنفرانس در مورد توافقات بدست‌آمده با پاکستان صحبت کرده و از طریق رسانه‌ها به تمام سرمایه‌گذاران پیام دادند که افغانستان یک ساحه‌ی امن با تمام سهولت‌های لازم برای سرمایه‌گذاری می‌باشد و ما از سرمایه‌‌گذاران داخلی و خارجی در بخش‌های مختلف در افغانستان استقبال می‌کنیم.

قابل ذکر است که مذاکرات هیئت مختلط افغانستان و جمهوری اسلامی پاکستان با حضور نمایندگان سکتورخصوصی دو طرف به تاریخ 20 و 21 عقرب سال‌روان در شهر اسلام‌آباد پایتخت کشور پاکستان برگزار شد که در 20 مورد توافقات صورت گرفته است.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۸:۵۶
Background image

دیدار وزیر صنعت وتجارت ا.ا.ا با وزیر صنعت،معدن وتجارت و معین وزارت راه و شهر سازی جمهوری اسلامی ایران

محترم الحاج نورالدین عزیزی، سرپرست وزارت صنعت و تجارت در سفرشان به جمهوری اسلامی ایران با محترم سید رضا فاطمی امین، وزیر صنعت، معدن وتجارت و محترم داریوش امانی

شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۸:۵۳
Background image

دیدار معین وزارت صنعت و تجارت با با آقای ایرگان سزر

محترم الحاج مولوی قدرت الله جمال معین وزارت صنعت وتجارت در دفتر کاری شان با آقای ایرگان سیزر رئیس شرکت ASSTEEL دیدار نمود.

شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۸:۴۷
Background image

بازدید محترم الحاج عزیزی از بندر چابهار و شهرستان‌های اطراف آن

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت امارت اسلامی افغانستان در ادامه سفرشان از بندر چابهار و شهرستان‌های اطراف این بندر، فابریکه‌های مختلف تولیدی

BACK TO NEWS