بحث روی مشکلات صنعت‌کاران

reza_admin
Mon, Oct 25 2021 9:40 AM
بحث روی مشکلات صنعت‌کاران

یک‌شنبه 2عقرب 1400 مطابق 17ربیع‌الاول 1443

محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با محترم شیرباز کمین‌زاده رئیس اتاق معادن و صنایع افغانستان و تعدادی از صنعت‌کاران در تالار کنفرانس‌های مقام این وزارت دیدار و در مورد مشکلات آنان بحث و تبادل‌نظر کرد.

در آغاز محترم کمین‌زاده از سرپرست وزارت صنعت و تجارت تشکری کردند که از فابریکه‌های پارک صنعتی پلجرخی دیدن و مشکلات فابریکه‌داران را از نزدیک بررسی نمودند.

در ادامه فابریکه‌داران اشتراک‌کنندگان مشکلات‌شان را در قسمت نبود جایداد برای فابریکه‌شان و کرایه‌ی بلند جایداد با محترم نورالدین عزیزی شریک کرده و خواستار همکاری سرپرست این وزارت شدند.

محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با استماع مشکلات فابریکه‌داران و بحث با آنان و تیم همراه‌شان؛ تصمیم گرفتند که یک تیم متشکل ازین فابریکه‌داران و ریاست عمومی پارک صنعتی و امورصنایع این وزارت از ساحه‌ی انکشافی پارک صنعتی پلچرخی دیدن نموده و گزارش‌شان را به مقام رهبری این وزارت ارایه تا در این مورد تصمیم گرفته شود.

Latest news

Thu, Aug 12 2021 8:40 AM
Background image

Holding a coordination meeting to better identify and introduce domestic products

Coordination meeting to better identify and introduce products and provide the necessary facilities to support the country's production industries under the chairmanship of Mr. Sayed. . .

Thu, Aug 12 2021 8:32 AM
Background image

The 1st phase of Juma Mohammad Mohammadi Industrial Park; The most standard industrial park in the country

Mr. Sayed Mohsen Sadat, General Director of Industrial Parks and Industrial Affairs of the Ministry of Industry and Commerce, following the guidance of the MoIC leadership

BACK TO NEWS

Quick Links