دیدار محترم نورالدین عزیزی با اعضای سکتورمرغ‌داری کشور

reza_admin
Thu, Jan 20 2022 11:07 AM
دیدار محترم نورالدین عزیزی با اعضای سکتورمرغ‌داری کشور

پنج‌شنبه مورخ 30جدی 1400

محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با اعضای سکتورمرغ‌داری کشور که به شکل حضوری و ویدیو کنفرانس حضور داشتند در تالارعمومی کنفرانس‌های این وزارت دیدار و در مورد مشکلات فراراه این سکتور بحث نمود.

در آغاز آقای ظفر به نمایندگی از اشتراک‌کنندگان در رابطه به وضعیت سکتورمرغ‌داری کشور گزارش مفصلی را ارایه کرده و در ادامه فابریکه‌داران و تولیدات‌کنندگان گوشت‌مرغ‌ و دانه‌مرغ در بحث‌آزاد در مورد مشکلات این سکتور صحبت کرده و پیشنهادات‌شان را ارایه کردند.

محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با تأکید روی هماهنگی بیشتر میان اعضای سکتورمرغ‌داری کشور و ادارات ذیربط بیان داشتند: "خواست ما این است که سکتورمرغ‌داری کشور سرپای خود ایستاد شود."

آقای عزیزی در ادامه از اشتراک‌کنندگان خواست که پیشنهادات‌ مشخص‌شان را کتباً شریک نمایند و وعده سپردند که با تمام توان برای تولیدات داخلی کار می‌کنند.

Latest news

Thu, Aug 12 2021 8:40 AM
Background image

Holding a coordination meeting to better identify and introduce domestic products

Coordination meeting to better identify and introduce products and provide the necessary facilities to support the country's production industries under the chairmanship of Mr. Sayed. . .

Thu, Aug 12 2021 8:32 AM
Background image

The 1st phase of Juma Mohammad Mohammadi Industrial Park; The most standard industrial park in the country

Mr. Sayed Mohsen Sadat, General Director of Industrial Parks and Industrial Affairs of the Ministry of Industry and Commerce, following the guidance of the MoIC leadership

BACK TO NEWS

Quick Links