بحث روی مشکلات صنعت‌کاران

reza_admin
دوشنبه ۱۴۰۰/۸/۳ - ۹:۴۰
بحث روی مشکلات صنعت‌کاران

یک‌شنبه 2عقرب 1400 مطابق 17ربیع‌الاول 1443

محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با محترم شیرباز کمین‌زاده رئیس اتاق معادن و صنایع افغانستان و تعدادی از صنعت‌کاران در تالار کنفرانس‌های مقام این وزارت دیدار و در مورد مشکلات آنان بحث و تبادل‌نظر کرد.

در آغاز محترم کمین‌زاده از سرپرست وزارت صنعت و تجارت تشکری کردند که از فابریکه‌های پارک صنعتی پلجرخی دیدن و مشکلات فابریکه‌داران را از نزدیک بررسی نمودند.

در ادامه فابریکه‌داران اشتراک‌کنندگان مشکلات‌شان را در قسمت نبود جایداد برای فابریکه‌شان و کرایه‌ی بلند جایداد با محترم نورالدین عزیزی شریک کرده و خواستار همکاری سرپرست این وزارت شدند.

محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با استماع مشکلات فابریکه‌داران و بحث با آنان و تیم همراه‌شان؛ تصمیم گرفتند که یک تیم متشکل ازین فابریکه‌داران و ریاست عمومی پارک صنعتی و امورصنایع این وزارت از ساحه‌ی انکشافی پارک صنعتی پلچرخی دیدن نموده و گزارش‌شان را به مقام رهبری این وزارت ارایه تا در این مورد تصمیم گرفته شود.

تازه خبرونه

پنجشنبه ۱۴۰۱/۴/۲ - ۲۲:۴۹
Background image

د صنایع او معادن خونې او د شادیانو صنعتي پارک له فابریکو څخه لیدنه

 د صنعت او سوداګرۍ وزارت معین محترم مولوی قدرت‌الله جمال د خپل سفر په ترڅ کې د بلخ ولایت د صنایع او معادن اتاق او د شادیانو صنعتي پارک له فابریکو څخه لیدنه وکړه.

پنجشنبه ۱۴۰۱/۴/۲ - ۲۲:۳۷
Background image

د خلکو، صنعت کارانو او سوداګرو اړیکې د ا.ا.ا سره  قلبآ غښتلې او نژدې شوي دي

محترم مولوی قدرت‌الله جمال معین وزارت صنعت و تجارت در سفرشان به ولایت بلخ با الحاج محمدانور رحیمی رئیس اتحادیه‌ی مؤلدین و صادرکنندگان قالین در زون شمال کشور در دفتر کار اوشان ملاقات کرد. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۴/۲ - ۲۲:۲۵
Background image

د بلخ ولایت د صنعت او سوداګرۍ ریاست له کارکونکو سره ناسته

د صنعت او سوداګرۍ وزارت معین محتر م مولوي  قدرت‌الله جمال  بلخ ولایت ته د خپل سفر په لړ کې تیره ورځ یې د بلخ ولایت د صنعت او سوداګرۍ ریاست له کارکونکو سره وکتل.

BACK TO NEWS