افغانستان از الحاق جمهوری ازبکستان به سازمان تجارت جهانی حمایت می کند

yonus_shafaq
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۷ - ۱۵:۴۶
افغانستان از الحاق جمهوری ازبکستان به سازمان تجارت جهانی حمایت می کند

دومین جلسه ی کمیته مذاکرات دوجانبه تجارت در اموال و خدمات کشور ازبکستان، با اشتراک نمایندگان وزارت های ذیربط و ادارات مستقل در سالون کنفرانس های وزارت صنعت و تجارت تدویر یافت. اشتراک کنندگان الحاق ازبکستان به سازمان تجارت جهانی را برای افغانستان، فرصت ها و حل مشکلات ترانزیت بین افغانستان، ازبکستان و جهان مفید ارزیابی نموده، از الحاق آن کشور به این سازمان حمایت خود را ابراز داشتند.

اعضای جلسه ضمن اینکه رویکرد مثبت به مسئله داشتند، تصمیم گرفتند تا وزارت ها و ادرات مستقل جوانب مختلف مسئله ی الحاق آن کشور به سازمان تجارت جهانی را به دقت بیشتر مرور نموده، نظریات و تبصره های دقیق شان را در جلسه بعدی پیشکش نمایند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۹ - ۱۹:۳۱
Background image

دیدار با شماری از اعضای پارلمان و شخصیت های ملی

شماری از اعضای پارلمان افغانستان، تاجران و شخصیت ملی با محترم نثاراحمد غوریانی نامزدوزیر و سرپرست وزارت صنعت و تجارت بصورت جداگانه دیدار نمود. درین نشست، آقای غوریانی در زمینه فرصت ها،. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۹ - ۱۵:۱۶
Background image

دیدار با اعضای اتاق تجارت و تاجران حوزه‌ی غرب

نثاراحمد غوریانی نامزدوزیر و سرپرست وزارت صنعت و تجارت با اعضای محترم اتاق تجارت و سرمایه‌گذاری و تاجران حوزه‌ی غرب کشور دیدار و گفت‌وگو کرد

چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۹ - ۱۵:۱۲
Background image

دیدار نثاراحمد غوریانی با صنعت‌کاران قالین

نثاراحمد غوریانی نامزدوزیر و سرپرست وزارت صنعت و تجارت با صنعت‌کاران قالین در تالار کنفرانس‌های مقام رهبری این وزارت دیدار و روی مشکلات

BACK TO NEWS