اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۶/۳۱ - ۱۸:۴۵
Background image

از چالش به سوی گشایش؛ بخشی از جزئیات سفر نامزدوزیر و سرپرست وزارت صنعت و تجارت به ولایت باستانی بلخ

نثاراحمد غوریانی نامزدوزیر و سرپرست وزارت صنعت و تجارت در نخستین سفر ولایتی‌اش به بلخ، درشهر مزارشریف در برنامه‌ی تحت نام "از چالش به سوی گشایش" با حضور داشت محمداسحاق رهگذر والی بلخ،. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۶/۳۰ - ۱۷:۱۴
Background image

جلسه تعقیبی بررسی مشکلات تجارتی و ترانزیتی موجود در کشور پاکستان برگزار شد

به تعقیب جلسه رهبری وزارت صنعت و تجارت با محترم محمدعمر داوودزی نماینده‌ی ویژه‌ی رئیس جمهور در امورپاکستان و محترم خان‌جان الکوزی معاون اتاق تجارت و سرمایه‌گذاری و تجارملی کشور که دیروز. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۶/۳۰ - ۱۷:۱۱
Background image

سرپرست وزارت صنعت و تجارت با مقامات ولایت بلخ دیدار نمود

محترم نثاراحمد غوریانی نامزدوزیر و سرپرست وزارت صنعت و تجارت صبح امروز در نخستین سفر کاری‌اش به ولایت بلخ با آقای محمد اسحق رهگذر والی آن ولایت، روئسا و مسئولین دولتی در شهر مزار شریف. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۶/۳۰ - ۱۷:۷
Background image

سرپرست وزارت صنعت و تجارت به ولایت بلخ سفر کرد

محترم نثاراحمد غوریانی نامزدوزیر و سرپرست وزارت صنعت و تجارت عصر روز شنبه در نخستین سفر کاری‌اش عازم ولایت بلخ شد. آقای غوریانی در میدان هوائی مولانا جلال‌الدین محمدبلخی با استقبال مقام. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۶/۳۰ - ۱۷:۳
Background image

دیدار با محترم محمد عمر داوودزی، نماینده ویژه رئیس جمهور در امور پاکستان

روز شنبه مورخ ۲۹ سنبلۀ سالروان، محترم نثار احمد غوریانی، نامزد وزیر و سرپرست وزارت صنعت و تجارت با محترم محمد عمر داوودزی نماینده ویژه رئیس جمهور در امور پاکستان دیدار نمود. درین ملاقات. . .

شنبه ۱۳۹۹/۶/۲۹ - ۱۸:۲۹
Background image

دیدار محترم نثار احمد غوریانی با رهبری فدراسیون اتاق‌های افغانستان

روز شنبه مورخ ۲۹ سنبلۀ سالروان، محترم نثار احمد غوریانی با رهبری فدراسیون اتاق‌های افغانستان دیدار نمود. در این دیدار روی موضوعات متعددی از جمله حمایت از صنایع داخلی، میکانیزه ساختن. . .

شنبه ۱۳۹۹/۶/۲۹ - ۱۷:۱۳
Background image

ملاقات با نمایندگان محترم مجلس، صنعت‌کاران، تجارملی و بزرگان قومی

شماری از نمایندگان محترم مردم در مجلس، صنعت‌کاران، تجارملی و بزرگان قومی با نثاراحمد فیضی غوریانی نامزدوزیر و سرپرست وزارت صنعت و تجارت بطور جداگانه در دفتر کارشان دیدار و گزنیش ایشان

شنبه ۱۳۹۹/۶/۲۹ - ۱۷:۳
Background image

دیدار هیئت بلندپایه‌ی افغانستان با مقامات ‌جمهوری تاجیکستان

هیئت بلندپایه‌ی جمهوری اسلامی افغانستان به رهبری محمدحنیف اتمر نامزدوزیر و سرپرست امورخارجه، عبداکریم ملکیار سرپرست معینیت وزارت صنعت و تجارت و همراهان در روزهای 27 و 28 سنبله سال

شنبه ۱۳۹۹/۶/۲۹ - ۱۱:۲۹
Background image

حمایت گسترده از گزینش محترم نثاراحمد غوریانی منحیث نامزدوزیر و سرپرست وزارت صنعت و تجارت

شماری از نمایندگان محترم مردم در مجلس نمایندگان، صنعت‌کاران، تجارملی و بزرگان قومی با نثاراحمد غوریانی نامزدوزیر و سرپرست وزارت صنعت و تجارت بطور جداگانه در دفتر کارشان دیدار و گزنیش. . .

Pagination