اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۹/۶ - ۱۷:۴۵
Background image

وزیر صنعت و تجارت: افغانستان باید از دیدگاه تولید انرژی های خورشدی وبادی به خودکفایی برسد

شرکت تولیدی سولر آفتابی اعتماد که فعالیتش را از سال ۱۳۹۸ در فازاول شهرک صنعتی هرات به هدف استفاده بهینه از انرژی خورشیدی، تبدیل انرژی آفتاب به الکتریسته ( برق) و کمک به پاکی محیط زیست. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۹/۶ - ۱۷:۴۲
Background image

رییس جدید تکنالوژی معلوماتی و انکشاف سیستم های وزارت صنعت و تجارت معرفی گردید

حسیب الله میلاد که تجربه کاری هفت ساله در بخش تکنالوژی معلوماتی و انکشاف سیستم ها را در نهادهای دولتی و غیر دولتی دارا می باشد، به عنوان رییس جدید تکنالوژی معلوماتی وانکشاف سیستم های. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۹/۶ - ۱۷:۲۷
Background image

تجلیل از روزجهانی محو خشونت علیه زنان در وزارت صنعت وتجارت

از روزجهانی محو خشونت علیه زنان از سوی وزارت صنعت و تجارت با حضور محترم نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت و اشتراک کارمندان قشر اناث در تالار کنفرانس‌های این وزارت تجلیل گردید.

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۹/۴ - ۱۰:۲۳
Background image

تعمیر ریاست صنعت و تجارت میدان وردک تکمیل و به بهره برداری سپرده شد.

کار ساخت این تعمیر به هزینه ۲۰ میلیون و ۹۱ هزار افغانی در مدت یک سال تکمیل و به بهره برداری سپرده شد. عبدالرحمن طارق والی میدان وردگ در جریان افتتاح این پروژه گفت: با بهره برداری این

دوشنبه ۱۳۹۹/۹/۳ - ۱۵:۳
Background image

پیام تسلیت و همدردی رهبری وزارت صنعت و تجارت به مناسب درگذشت محمدحسن سپاهی رییس اتاق پیشه وران و دکان داران افغانستان

با اندوه فراوان اطلاع یافتیم که محترم محمد حسن سپاهی، رییس اتاق پیشه وران و دکان داران افغانستان و یکتن از شخصیت‌های دادخواه و حلیم سکتور خصوصی کشور که مدت طولانی عمر گرامی خویش را صرف. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۹/۳ - ۹:۵
Background image

تجلیل از هفته جهانی کارآفرینی از سوی وزارت صنعت وتجارت

وزارت صنعت و تجارت جمهوری اسلامی افغانستان برای نخستین بار از هفته‌ی جهانی کارآفرینی با حضور محترم نثاراحمد غوریانی وزیرصنعت و تجارت و با اشتراک محترمه ناهید فرید رئیس کمیسیون امورزنان،. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۹/۳ - ۹:۱
Background image

کنفرانس جنیوا برای افغانستان 2020

کنفرانس جنیوا برای افغانستان 2020، تحت عنوان "صلح، رفاه و خود کفایی" فردا دوشنبه 3 قوس 1399 برابر با 23 نوامبر 2020، به گونه ی آنلاین برای دو روز آغاز میگردد. در این کنفرانس بیشتر

شنبه ۱۳۹۹/۹/۱ - ۱۹:۴۳
Background image

پیام قدردانی نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت

پیام قدردانی محترم نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت جمهوری اسلامی افغانستان, از رای اعتماد نمایندگان با عزت پارلمان افغانستان. بدین وسیله از حسن نیت و اعتماد نمایندگان مردم با عزت. . .

شنبه ۱۳۹۹/۹/۱ - ۱۹:۴۱
Background image

رای اعتماد خانه ملت به محترم نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت

محترم نثاراحمد غوریانی با کسب رای از ۲۱۳ رای از سوی نمایندگان مردم در پارلمان کشور به حیث وزیر صنعت و تجارت انتخاب گردید. آقای غوریانی یکی از صنعت کاران و تاجران سرشناس ملی و نماینده. . .

Pagination