اخبار

شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۲ - ۸:۲۳
Background image

نهایی شدن طرزالعمل تطبیق بسته ی تشویقی ۶ فیصدی برای صادرات قالین

جلسه ی نهایی سازی طرزالعمل بسته ی تشویقی %۶ برای افزایش صادرات قالین تحت ریاست نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت و با اشتراک نمایندگان سکتور قالین کشور در سالون کنفرانس های شهید سید. . .

شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۲ - ۸:۲۰
Background image

دیدار وزیر صنعت وتجارت با سفیر و نماینده ی فوق العاده ی افغانستان در جمهوری هندوستان

نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت با محترم فرید ماموندزی سفیر و نماینده ی فوق العاده ی جمهوری اسلامی افغانستان در دهلی جدید هندوستان در دفتر کارش دیدار و روی فرصت های گسترش روابط. . .

شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۲ - ۸:۱۷
Background image

معرفی رئیس جدید مالی و حسابی وزارت صنعت و تجارت

جلسۀ هئیت رهبری وزارت صنعت و تجارت تحت ریاست نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت به منظور بحث و بررسی روی مسایل کاری و چگونگی تطبیق هرچه بهتر برنامه های این وزارت در قالب «صد روز صد مژده. . .

شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۲ - ۸:۱۱
Background image

برگزاری جلسه‌ی سکتور سنگ‌های قیمتی گروه‌کاری بهبود تجارت در افغانستان

جلسه‌ی سکتور‌ سنگ‌های قیمتی گروه‌کاری بهبود تجارت در افغانستان تحت رهبری وزارت صنعت و تجارت با اشتراک وزارت‌های مالیه و معادن و پطرولیم، نمایندگان پروژه‌ی اسیبا  (ACEBA)و سکتور ‌سنگ‌های. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۳/۱۹ - ۷:۵۱
Background image

دیدار معین وزارت صنعت و تجارت با سفیر غیرمقیم جمهوری اوکراین برای افغانستان

محمدسلیمان بن‌شاه معین امور صنعت و تجارت با محترم واسیل سیرواتوک سفیر جمهوری اوکراین در جمهوری تاجیکستان و سفیر غیرمقیم برای افغانستان در دفتر کارش دیدار و روی گسترش روابط تجارتی. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۳/۱۸ - ۸:۲
Background image

بررسی وضعیت بازار در ولایت‌ های ننگرهار و بامیان

کمیسیون جلوگیری از تولید، تورید و عرضه‌ی اجناس بی‌کیفیت، تاریخ‌گذشته و تقلبی در ولایت ننگرهار و بامیان به منظور کنترول قیمت‌ها و شناسای مواد بی‌کیفیت و تاریخ‌گذشته بررسی‌های‌ شان را از. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۳/۱۸ - ۷:۵۶
Background image

تأکید وزیر صنعت و تجارت به برگزاری نمایشگاه‌های مشترک صنایع‌دستی زنان افغان – تاجیک

نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت جمهوری اسلامی افغانستان و هیئت همراه‌شان در بازدید از یک نمایشگاه‌ی صنایع‌دستی زنان تاجیک در شهر دوشنبه به برگزاری نمایشگاه‌های مشترک صنایع‌دستی (دست. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۳/۱۸ - ۷:۵۱
Background image

افزایش سطح تولیدات صنایع‌غذایی در ولایت هرات

کارخانه‌ی تولیدی صنایع‌غذای وایفر با سرمایه‌ی ابتدای  ۲۰۰هزار دالر امریکایی که تازه در ولایت هرات به فعالیت آغاز کرده؛ سطح تولیدات‌اش را افزایش داده است.

دوشنبه ۱۴۰۰/۳/۱۷ - ۹:۱۲
Background image

افزایش میزان سرمایه‌ی انجمن صنایع‌دستی بانوان

انجمن صنایع‌دستی بانوان برای بانوان که از سه سال بدین‌سو در شهر تالقان مرکز ولایت تخار در زمینه‌ی فراهم‌آوری آموزش‌های حرفه‌ای در بخش گلیم بافی ، بلوچ‌دوزی، یخن‌دوزی و خیاطی فعالیت می. . .

Pagination