اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۶ - ۱۵:۱۱
Background image

گشایش کارخانه‌ی تولیدی محصولات پلاستیکی در ولایت ننگرهار

کارخانه‌ی تولیدی محصولات پلاستیکی صدیق صافی با سرمایه‌گذاری ابتدایی ۵۰ هزار دالر امریکایی با حضور مقام‌های دولتی و رئیس صنعت و تجارت ننگرهار در شهر جلال آباد افتتاح و به کارش آغاز کرد.

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۵ - ۱۸:۳۷
Background image

برگزاری نمایشگاه های داخلی و خارجی برای صنعت قالین افغانستان

وزارت صنعت و تجارت برای معرفی قالین کشور به بازارهای جهان و معرفی آن در بازاریابی بین المللی در سال ۱۴۰۰ خورشیدی نمایشگاه های ویژه را در کشورهای مختلف برگزار می کند.

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۵ - ۱۸:۳۲
Background image

آغاز به فعالیت نخستین کارخانه تولیدی ظروف پلاسکو در ولایت لغمان

نخستین کارخانه تولیدی ظروف پلاسکو در ولایت لغمان با هزینه ی یک میلیون افغانی آغاز به فعالیت کرد. این کار خانه که با ماشین آلات معیاری مجهز می باشد، زمینه ی کار را برای باشنده گان این. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۴ - ۱۴:۸
Background image

افزایش تولید کیک و کلچه در ولایت ننگرهار

کارخانه های تولیدی کیک، کلچه و میتایی با سرمایه بیش از ۱۶ میلیون افغانی در ولایت ننگرهار تولیدات شان را افزایش داده اند. مسوولان در ولایت ننگرهار میگویند در حال حاضر ۱۰۵ کارخانه در این. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۳ - ۱۲:۱۴
Background image

برگزاری نمایشگاه آنلاین India Renewable Exp-Emerging Trends  دهلی جدید هندوستان.

قرار است نمایشگاه آنلاین تحت عنوان India Renewable Exp-Emerging Trends  از تاریخ 22 الی 24 فبروری 2021 برگزار گردد. در این نمایشگاه انواع لوازم و محصولات الکترونیکی مانند جنراتور، سولر،. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۳ - ۱۲:۱۰
Background image

برگزاری نمایشگاه آنلاین تحت عنوان Buildelec

اتحادیه تولید کنندگان لوازم الکترونیک هند از برگزاری نمایشگاه آنلاین تحت عنوان Buildelec از تاریخ 16 الی 20 فبروری 2021 خبر داده است. در این نمایشگاه لوازم الکترونیکی و چگونگی سیستم برق. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲ - ۱۸:۳۴
Background image

وزیر صنعت و تجارت: به مشکلات شرکت‌های تولیدی محصولات صحی رسیدگی جدی می‌شود

نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت در دیداری با اعضای سکتورصنایع بهداشتی افغانستان به حل مشکلات این سکتور و استفاده از صنایع‌بهداشتی داخلی تاکید کرد. آقای غوریانی از مسئولین شرکت‌های. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲ - ۱۸:۲۹
Background image

دیدار وزیر صنعت و تجارت با صنعت‌کاران سکتوربوت‌دوزی افغانستان

نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت با صنعت‌کاران سکتوربوت‌دوزی در دفتر کارش دیدار و روی فرصت‌ها و چالش‌های این سکتور بحث و گفت‌وگو کرد. در این دیدار صنعت‌کاران سکتور‌بوت‌دوزی مشکلات. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲ - ۱۵:۱۵
Background image

وزیر صنعت و تجارت؛ به محصولات تولیدی کشور باید بازاریابی جدی صورت گیرد

نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت در گفت‌وگوی ویدیوی با اتشه‌های تجارتی این وزارت به بازاریابی جدی به محصولات تولیدی کشور، در کشورهای منطقه و جهان تأکید کرد.

Pagination