بازدید نامزد وزیر و سرپرست وزارت صنعت و تجارت از نمایشگاه « وطن ما تولید ما»

yonus_shafaq
یکشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۷ - ۱۱:۶
بازدید نامزد وزیر و سرپرست وزارت صنعت و تجارت از نمایشگاه « وطن ما تولید ما»

شنبه 26 میزان 1399

محترم نثاراحمد غوریانی نامزد وزیر و سرپرست وزارت صنعت وتجارت از نمایشگاه «وطن ما تولید ما» بازدید و با صنعت کاران که محصولات تولیدی شان را در این نمایشگاه به نمایش گذاشته اند، گفتگو کرد.

همچنین نامزد وزیر و سرپرست وزارت صنعت و تجارت در مراسمی که به مناسبت ختم نمایشگاه (وطن ما تولید ما) برگزار شده بود، گفت که این وزارت به هدف آشنایی شهروندان کشور به تولیدات داخلی و تشویق آنان به استفاده از محصولات ساخت وطن، نمایشگاه های بیشتری را در مرکز و ولایات برگزار خواهد کرد.

محترم غوریانی همچنین افزود که وزارت صنعت و تجارت به هدف تشویق و حمایت از تولیدات داخلی به خصوص صنایع دستی ساخت زنان افغانستان، نمایشگاه های را در کشورهای خارجی برگزار و روی بازاریابی برای آن نیز کار خواهند کرد.

نامزد وزیرو سرپرست وزارت صنعت وتجارت با اشاره به نقش نمایشگاه ها به معرفی تولیدات داخلی به صنعت کاران گفت که این وزارت در آینده نزدیک مکان دایمی نمایشگاهی را در کابل و بعدا به سایر ولایات احداث خواهند کرد.

نمایشگاه و کنفرانس وطن ما تولید ما، در 187 غرفه و با اشتراک صنعت کاران کوچک، متوسط و بزرگ از ولایات مختلف کشور به مدت سه روز در کابل گزار شده بود.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۸/۷ - ۱۹:۵۸
Background image

موافقتنامه همکاری های دوجانبه گمرکی میان افغانستان و پاکستان به امضاء رسید

موافقتنامه همکاری های دوجانبه گمرکی میان گمرکات افغانستان و بورد گمرکات پاکستان با حضور داشت محترم نثاراحمد غوریانی نامزد وزیر و سرپرست وزارت صنعت وتجارت و نمایندگان سکتور خصوصی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۸/۷ - ۱۵:۵۵
Background image

آغاز ثبت نام برای دور چهارم نمایشگاه بین المللی واردات چین (CIIE)؛

​​​​​​​نمایشگاه بین المللی واردات چین (CIIE) مهمترین و بزرگترین نمایشگاه واردات چین می باشد که از سال ۲۰۱۸ الی اکنون بطور سالانه از تاریخ ۵ الی ۱۰ نوامبر سال میلادی در شهر شانگهای. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۸/۶ - ۱۶:۵
Background image

جلسه تخنیکی بررسی مشکلات تجارتی- ترانزیتی افغانستان- پاکستان برگزار گردید

جلسه مشترک تخنیکی بررسی مشکلات تجارتی- ترانزیتی افغانستان- پاکستان در وزارت تجارت پاکستان با اشتراک محترم نثاراحمد غوریانی نامزد وزیر و سرپرست وزارت صنعت وتجارت و محترم عبدالرزاق داوود. . .

BACK TO NEWS