دیدار نامزد وزیر و سرپرست وزارت صنعت وتجارت با هیئت رهبری اتاق پیشه وران و دکانداران افغانستان

yonus_shafaq
یکشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۷ - ۱۱:۱۳
دیدار نامزد وزیر و سرپرست وزارت صنعت وتجارت با هیئت رهبری اتاق پیشه وران و دکانداران افغانستان

شنبه 26 میزان 1399

محترم نثاراحمد غوریانی نامزد وزیر و سرپرست وزارت صنعت وتجارت با محترم محمد حسن سپاهی رییس عمومی اتاق پیشه وران ودکان، محترم عبدالودود فیض زاده رییس اتاق پیشه وران و دکان داران هرات و اعضای این اتاق در دفتر کارشان دیدار کرد.

در این دیدار محترم محمدحسن سپاهی رییس عمومی اتاق پیشه وران و دکان داران افغانستان با ارایه گزارش از فعالیت های این اتاق, پیشنهاد کرد که برای اعضای اتاق متذکره پارک های صنعتی کوچک در نظر گرفته شود و همچنین اعضای این اتاق در فدراسیون اتاق های افغانستان از سه نفر به چهار تن افزایش یابد.

آقای سپاهی همچنین از رهبری وزارت صنعت وتجارت خواست که در زمینه ایجاد برنامه های آموزشی کوتاه مدت و بلند به هدف ارتقای ظرفیت پیشه وران کشور اتاق را همکاری کرده و همچنین در راستای تعدیل نام این اتاق به اتاق اصناف و پیشه وران آنان را نیز یاری رساند.

از سوی دیگر محترم عبدالودود فیض زاده رییس اتاق پیشه وران و دکان داران ولایت هرات از رهبری وزارت صنعت و تجارت خواست تا در پهلوی دیگر همکاری ها با این اتاق, زمینه ایجاد صندق پیشه وران نیز همکاری نماید.

محترم نثاراحمد غوریانی نامزد وزیر و سرپرست وزارت صنعت وتجارت با استماع پیشنهادات هیئت رهبری اتاق پیشه وران و دکانداران افغانستان گفت که این وزارت برنامه یک ساله را طرح ریزی کرده که با عملی شدن آن، بخش عمده مشکلات صنعت کاران و پیشه وران کشور حل خواهد شد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۸/۷ - ۱۹:۵۸
Background image

موافقتنامه همکاری های دوجانبه گمرکی میان افغانستان و پاکستان به امضاء رسید

موافقتنامه همکاری های دوجانبه گمرکی میان گمرکات افغانستان و بورد گمرکات پاکستان با حضور داشت محترم نثاراحمد غوریانی نامزد وزیر و سرپرست وزارت صنعت وتجارت و نمایندگان سکتور خصوصی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۸/۷ - ۱۵:۵۵
Background image

آغاز ثبت نام برای دور چهارم نمایشگاه بین المللی واردات چین (CIIE)؛

​​​​​​​نمایشگاه بین المللی واردات چین (CIIE) مهمترین و بزرگترین نمایشگاه واردات چین می باشد که از سال ۲۰۱۸ الی اکنون بطور سالانه از تاریخ ۵ الی ۱۰ نوامبر سال میلادی در شهر شانگهای. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۸/۶ - ۱۶:۵
Background image

جلسه تخنیکی بررسی مشکلات تجارتی- ترانزیتی افغانستان- پاکستان برگزار گردید

جلسه مشترک تخنیکی بررسی مشکلات تجارتی- ترانزیتی افغانستان- پاکستان در وزارت تجارت پاکستان با اشتراک محترم نثاراحمد غوریانی نامزد وزیر و سرپرست وزارت صنعت وتجارت و محترم عبدالرزاق داوود. . .

BACK TO NEWS