دیدار نامزد وزیر و سرپرست وزارت صنعت وتجارت با هیئت رهبری اتاق پیشه وران و دکانداران افغانستان

yonus_shafaq
یکشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۷ - ۱۱:۱۳
دیدار نامزد وزیر و سرپرست وزارت صنعت وتجارت با هیئت رهبری اتاق پیشه وران و دکانداران افغانستان

شنبه 26 میزان 1399

محترم نثاراحمد غوریانی نامزد وزیر و سرپرست وزارت صنعت وتجارت با محترم محمد حسن سپاهی رییس عمومی اتاق پیشه وران ودکان، محترم عبدالودود فیض زاده رییس اتاق پیشه وران و دکان داران هرات و اعضای این اتاق در دفتر کارشان دیدار کرد.

در این دیدار محترم محمدحسن سپاهی رییس عمومی اتاق پیشه وران و دکان داران افغانستان با ارایه گزارش از فعالیت های این اتاق, پیشنهاد کرد که برای اعضای اتاق متذکره پارک های صنعتی کوچک در نظر گرفته شود و همچنین اعضای این اتاق در فدراسیون اتاق های افغانستان از سه نفر به چهار تن افزایش یابد.

آقای سپاهی همچنین از رهبری وزارت صنعت وتجارت خواست که در زمینه ایجاد برنامه های آموزشی کوتاه مدت و بلند به هدف ارتقای ظرفیت پیشه وران کشور اتاق را همکاری کرده و همچنین در راستای تعدیل نام این اتاق به اتاق اصناف و پیشه وران آنان را نیز یاری رساند.

از سوی دیگر محترم عبدالودود فیض زاده رییس اتاق پیشه وران و دکان داران ولایت هرات از رهبری وزارت صنعت و تجارت خواست تا در پهلوی دیگر همکاری ها با این اتاق, زمینه ایجاد صندق پیشه وران نیز همکاری نماید.

محترم نثاراحمد غوریانی نامزد وزیر و سرپرست وزارت صنعت وتجارت با استماع پیشنهادات هیئت رهبری اتاق پیشه وران و دکانداران افغانستان گفت که این وزارت برنامه یک ساله را طرح ریزی کرده که با عملی شدن آن، بخش عمده مشکلات صنعت کاران و پیشه وران کشور حل خواهد شد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۳ - ۱۶:۵۲
Background image

آمادگی برای برگزاری هشتمین نشست موافقتنامه ترانزیت و تجارت افغانستان- پاکستان ( اپتیکا)

جلسۀ آمادگی و هماهنگی وزارت خانه های سکتوری و سکتور خصوصی کشور برای برگزاری هشتمین نشست کمیتۀ هماهنگی موافقتنامه ترانزیت و تجارت افغانستان- پاکستان (اپتیکا) در سالون کنفرانس های وزارت. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۲ - ۲۰:۰
Background image

نخستین محموله‌ی کالاهای تجارتی ایران از طریق خط‌آهن وارد کشور شد

برای نخستین بار یک محموله‌ی وارداتی کالاهای تجارتی جمهوری اسلامی ایران از طریق خط‌آهن هرات – خواف وارد شهر هرات شده است که این محموله در حدود 400تُن سمنت را شامل می‌شود.

چهارشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۲ - ۱۹:۵۶
Background image

اوزبیکستان روابط تجارتی - ترانزیتی و همکاری‌های اقتصادی‌اش را با افغانستان گسترش می‌دهد

نشست آنلاینی که میان وزارت صنعت و تجارت جمهوری اسلامی افغانستان، وزارت سرمایه‌گذاری و تجارت خارجی جمهوری اوزبیکستان، سفارت‌ خانه‌های دوکشور و نمایندگان از سکتورخصوصی هر دوجانب برگزار. . .

BACK TO NEWS