دیدار نثاراحمد غوریانی با صنعت‌کاران قالین

yonus_shafaq
چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۹ - ۱۵:۱۲
دیدار نثاراحمد غوریانی با صنعت‌کاران قالین

سه‌شنبه 8 میزان 1399

نثاراحمد غوریانی نامزدوزیر و سرپرست وزارت صنعت و تجارت با صنعت‌کاران قالین در تالار کنفرانس‌های مقام رهبری این وزارت دیدار و روی مشکلات شان بحث و گفت‌وگو کرد.

در این جلسه که تعداد زیادی از اعضای صنعت‌کاران قالین حضور داشتند؛ گزنیش ایشان را منحیث سرپرست این وزارت تبریک گفته و بیان داشتند که به حیث یک تجار با سابقه وضعیت صنعت‌کاران و تجاران را درک کرده و به مشکلات شان رسیدگی خواهند کرد. آنان ابراز امیدواری نمود که از حمایت‌های شان استفاده نموده در بخش صنعت قالین به دست‌آوردهای چشم‌گیری نایل آیم.

در ادامه گزارش مختصری از سیر تاریخی این صنعت، مشکلات و چالش‌های شان ارایه نمودند.

آقای غوریانی بعد از شنیدن صحبت‌های اشتراک کننده‌ها، حضور آنها را خیرمقدم گفته و خود را یک عضو از این سکتور دانست و بیان داشت که وزارت، خانه‌ی مشترک همه‌ی ما می‌باشد و مطابق به پالیسی حکومت وعده می‌سپارم که با تمام توان در خدمت شما باشم. وی اظهار داشت که در رابطه به صنعت قالین در شورای عالی اقتصادی هم بحث صورت گرفت و حکومت برای بهبود این صنعت با شما همکار می‌باشد.

سرپرست این وزارت منحیث رئیس هیئت مدیره سرتاسری این صنعت به اعضا هدایت داد تا در قدم نخست مشکلات موجود در اتحادیه را حل نموده و در هماهنگی باهم یک طرح مشخص را ترتیب داده شود. وزارت به عنوان نهاد حامی سکتور خصوصی در تمام مراحل با شما همکار خواهد بود.

در اخیر آقای غوریانی به مسوولین هدایت اکید داد تا با مشوره‌ صنعت‌کاران قالین و رضایت‌مندی آنها، موضوعات را به شورای محترم عالی اقتصادی ارایه نمایند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۸/۷ - ۱۹:۵۸
Background image

موافقتنامه همکاری های دوجانبه گمرکی میان افغانستان و پاکستان به امضاء رسید

موافقتنامه همکاری های دوجانبه گمرکی میان گمرکات افغانستان و بورد گمرکات پاکستان با حضور داشت محترم نثاراحمد غوریانی نامزد وزیر و سرپرست وزارت صنعت وتجارت و نمایندگان سکتور خصوصی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۸/۷ - ۱۵:۵۵
Background image

آغاز ثبت نام برای دور چهارم نمایشگاه بین المللی واردات چین (CIIE)؛

​​​​​​​نمایشگاه بین المللی واردات چین (CIIE) مهمترین و بزرگترین نمایشگاه واردات چین می باشد که از سال ۲۰۱۸ الی اکنون بطور سالانه از تاریخ ۵ الی ۱۰ نوامبر سال میلادی در شهر شانگهای. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۸/۶ - ۱۶:۵
Background image

جلسه تخنیکی بررسی مشکلات تجارتی- ترانزیتی افغانستان- پاکستان برگزار گردید

جلسه مشترک تخنیکی بررسی مشکلات تجارتی- ترانزیتی افغانستان- پاکستان در وزارت تجارت پاکستان با اشتراک محترم نثاراحمد غوریانی نامزد وزیر و سرپرست وزارت صنعت وتجارت و محترم عبدالرزاق داوود. . .

BACK TO NEWS