محترم نثاراحمد فیضی غوریانی به عنوان نامزد وزیر و سرپرست وزارت صنعت و تجارت معرفی گردید

yonus_shafaq
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۶/۲۵ - ۱۵:۵۰
محترم نثاراحمد فیضی غوریانی به عنوان نامزد وزیر و سرپرست وزارت صنعت و تجارت معرفی گردید

۲۴ سنبله ۱۳۹۹

در این مراسم جلالتمآب امرالله صالح معاون نخست ریاست جمهوری، وکلای مجلس، مقام های حکومتی، نمایندگان سکتور خصوصی و کارمندان وزارت صنعت و تجارت حضور داشتند.

معاون نخست ریاست جمهوری معرفی محترم غوریانی، یکی از تاجران موفق کشور را بحیث نامزد وزیر و سرپرست وزارت صنعت و تجارت یک دستاورد مهم برای سکتور خصوصی و مردم افغانستان دانست. ایشان همچنان اضافه نمود که وزارت صنعت و تجارت یکی از وزارت‌های مهم و کلیدی کشور بوده، تاکید کرد که با تقرر ایشان پس از این مشکلات تاجران و سکتور خصوصی در این وزارت بصورت اساسی برطرف خواهد شد.

سپس، محترم نثاراحمد فیضی غوریانی از حسن اعتماد ریاست جمهوری اسلامی افغانستان تشکر و قدر دانی کرد. آقای غوریانی در بخش از صحبت‌های خویش علاوه نمود که برای حل مشکلات سکتور خصوصی و تقویت فعالیت‌های این وزارت و بهتر شدن وضعیت صنعت و تجارت تلاش خواهد کرد.

ایشان رشد صنعت و تجارت را محصول همکاری دوجانبه بین سکتور خصوصی و دولت خوانده، از تجار و صنعت‌کاران محترم دعوت نمود تا برای رسیدن به اهداف ملی با این وزارت همکاری بیشتر داشته باشند.

قابل یادآوری است که محترم نثاراحمد فیضی غوریانی در دو حکم جداگانه از سوی ریاست محترم جمهوری اسلامی افغانستان به عنوان نامزد وزیر و سرپرست وزارت صنعت و تجارت مقرر گردیده است.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۹ - ۱۹:۳۱
Background image

دیدار با شماری از اعضای پارلمان و شخصیت های ملی

شماری از اعضای پارلمان افغانستان، تاجران و شخصیت ملی با محترم نثاراحمد غوریانی نامزدوزیر و سرپرست وزارت صنعت و تجارت بصورت جداگانه دیدار نمود. درین نشست، آقای غوریانی در زمینه فرصت ها،. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۹ - ۱۵:۱۶
Background image

دیدار با اعضای اتاق تجارت و تاجران حوزه‌ی غرب

نثاراحمد غوریانی نامزدوزیر و سرپرست وزارت صنعت و تجارت با اعضای محترم اتاق تجارت و سرمایه‌گذاری و تاجران حوزه‌ی غرب کشور دیدار و گفت‌وگو کرد

چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۹ - ۱۵:۱۲
Background image

دیدار نثاراحمد غوریانی با صنعت‌کاران قالین

نثاراحمد غوریانی نامزدوزیر و سرپرست وزارت صنعت و تجارت با صنعت‌کاران قالین در تالار کنفرانس‌های مقام رهبری این وزارت دیدار و روی مشکلات

BACK TO NEWS