هفتمین جلسه‌ی اعضای هیئت مدیره‌ی اتحادیه‌ی قالین برگزار گردید

reza_admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۲:۲۳
هفتمین جلسه‌ی اعضای هیئت مدیره‌ی اتحادیه‌ی قالین برگزار گردید

سه‌شنبه مورخ 17جمادی‌الاول 1444 / 20جدی 1401

هفتمین جلسه‌ی اعضای هیئت مدیره‌ی اتحادیه‌ی مؤلدین و صادرکنندگان قالین تحت ریاست محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت در تالارعمومی این وزارت برگزار گردید.

در این جلسه که تمام اعضای هیئت مدیره‌ی اتحادیه‌ی مؤلدین و صادرکنندگان قالین به شکل حضوری و آنلاین حضور داشتند، در آغاز در رابطه به جلسه‌ی قبلی این اتحادیه معلومات ارایه گردیده و در مورد اساس‌نامه‌ و شرایط استخدام رئیس هیئت عامل این اتحادیه بحث صورت گرفت.

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با تأکید به حمایت این وزارت و استخدام هیئت اتحادیه‌ی مؤلدین و صادرکنندگان قالین، بیان داشت که این اتحادیه مربوط به افغانستان بوده و هدف از ایجاد آن خدمت به مردم، صنعت قالین و وطن می‌باشد.

آقای الحاج عزیزی اضافه کرد که خواست وزارت صنعت و تجارت ارتقا و جایگاه کهن قالین کشور می‌باشد که باید انستیتوت قالین ساخته و جهت دیزاین نقشه‌های جدید قالین دیزاینران از سوی اتحادیه استخدام گردد.

در اخیر این جلسه اساس‌نامه‌ی اتحادیه‌ی مؤلدین و صادرکنندگان قالین نهایی و کمیته‌ی پروسه‌ی استخدام از اعضای این اتحادیه ساخته شد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۸:۵۲
Background image

ملاقات سرپرست وزارت صنعت و تجارت ا.ا. افغانستان با هیئت جمهوری اسلامی ایران

محترم الحاج نورالدین عزیزی، سرپرست وزارت صنعت و تجارت ا.ا. افغانستان با محترم ابوالفضل چمندی، معاون هماهنگی اموراقتصادی ولایت خراسان رضوی و هیئت

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱ - ۱۲:۲۸
Background image

پیرامون قیمت‌گذاری سنگ‌های قیمتی و نیمه‌قیمتی بحث صورت گرفت

جلسه که تحت ریاست محترم الحاج نورالدین عزیزی، سرپرست وزارت صنعت و تجارت با اشتراک نمایندگان وزارت‌های محترم مالیه، معادن و پترولیم و زراعت، آبیاری و مالداری دایر گردیده بود، در رابطه به. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱ - ۱۰:۵۶
Background image

ملاقات معین امور صنعت و تجارت با مسئولین اتحادیه دوایی داکتران

محترم مولوی قدرت‌الله جمال، معین امور صنعت و تجارت این وزارت با محترم دوکتور الکوزی و اعضای اتحادیه دوایی داکتران ملاقات نمود.

BACK TO NEWS