دیدار محترم نورالدین عزیزی با اعضای سکتورمرغ‌داری کشور

reza_admin
پنجشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۱:۷
دیدار محترم نورالدین عزیزی با اعضای سکتورمرغ‌داری کشور

پنج‌شنبه مورخ 30جدی 1400

محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با اعضای سکتورمرغ‌داری کشور که به شکل حضوری و ویدیو کنفرانس حضور داشتند در تالارعمومی کنفرانس‌های این وزارت دیدار و در مورد مشکلات فراراه این سکتور بحث نمود.

در آغاز آقای ظفر به نمایندگی از اشتراک‌کنندگان در رابطه به وضعیت سکتورمرغ‌داری کشور گزارش مفصلی را ارایه کرده و در ادامه فابریکه‌داران و تولیدات‌کنندگان گوشت‌مرغ‌ و دانه‌مرغ در بحث‌آزاد در مورد مشکلات این سکتور صحبت کرده و پیشنهادات‌شان را ارایه کردند.

محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با تأکید روی هماهنگی بیشتر میان اعضای سکتورمرغ‌داری کشور و ادارات ذیربط بیان داشتند: "خواست ما این است که سکتورمرغ‌داری کشور سرپای خود ایستاد شود."

آقای عزیزی در ادامه از اشتراک‌کنندگان خواست که پیشنهادات‌ مشخص‌شان را کتباً شریک نمایند و وعده سپردند که با تمام توان برای تولیدات داخلی کار می‌کنند.

تازه خبرونه

پنجشنبه ۱۴۰۱/۴/۲ - ۲۲:۴۹
Background image

د صنایع او معادن خونې او د شادیانو صنعتي پارک له فابریکو څخه لیدنه

 د صنعت او سوداګرۍ وزارت معین محترم مولوی قدرت‌الله جمال د خپل سفر په ترڅ کې د بلخ ولایت د صنایع او معادن اتاق او د شادیانو صنعتي پارک له فابریکو څخه لیدنه وکړه.

پنجشنبه ۱۴۰۱/۴/۲ - ۲۲:۳۷
Background image

د خلکو، صنعت کارانو او سوداګرو اړیکې د ا.ا.ا سره  قلبآ غښتلې او نژدې شوي دي

محترم مولوی قدرت‌الله جمال معین وزارت صنعت و تجارت در سفرشان به ولایت بلخ با الحاج محمدانور رحیمی رئیس اتحادیه‌ی مؤلدین و صادرکنندگان قالین در زون شمال کشور در دفتر کار اوشان ملاقات کرد. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۴/۲ - ۲۲:۲۵
Background image

د بلخ ولایت د صنعت او سوداګرۍ ریاست له کارکونکو سره ناسته

د صنعت او سوداګرۍ وزارت معین محتر م مولوي  قدرت‌الله جمال  بلخ ولایت ته د خپل سفر په لړ کې تیره ورځ یې د بلخ ولایت د صنعت او سوداګرۍ ریاست له کارکونکو سره وکتل.

BACK TO NEWS