بحث روی سرمایه‌گذاری مشترک با نمایندگان سکتور خصوصی جمهوری تاتارستان و جمهوری اسلامی ایران در افغانستان

reza_admin
پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۱ - ۱۳:۳۹
بحث روی سرمایه‌گذاری مشترک با نمایندگان سکتور خصوصی جمهوری تاتارستان و جمهوری اسلامی ایران در افغانستان

پنج‌شنبه مورخ 28جمادی‌الاول 1444 / 1جدی 1401

جلسه‌ای که تحت ریاست محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت برگزار گردیده بود، با اشتراک معین محترم وزارت معادن و پطرولیم و نمایندگان وزارت محترم آب و برق در رابطه به سرمایه‌گذاری مشترک (KR Group) از جمهوری تاتارستان و سرمایه‌گذاران ایرانی، صحبت گردید.

نمایندگان محترم وزارت‌های آب و برق و معادن و پطرولیم در مورد پروژه‌های که آمادی سرمایه‌گذاری می‌باشد و مکان‌های استخراج زغال‌سنگ در ولایت مختلف افغانستان معلومات ارایه کردند.

در اخیر این جلسه در رابطه به زمان و مکان ملاقات حضوری و امضای تفاهم‌نامه میان مسئولین (KR Group) تاتارستان و سرمایه‌گذاران جمهوری اسلامی ایران تصمیم اتخاذ گردید.

همچنین در این جلسه وزارت صنعت و تجارت اطمینان داد که مسوده‌ی تفاهم‌نامه و معلومات ارایه شده از سوی وزارت‌های آب و برق و معادن و پطرولیم به هر دوطرف شریک خواهد شد.

قابل یادآوری است که مسئولین (KR Group) جمهوری تاتارستان و سرمایه‌‌گذارانی از جمهوری اسلامی ایران آماده اند تا در تولید برق از زغال‌سنگ در افغانستان سرمایه‌گذاری نمایند.

تازه خبرونه

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۸:۴۳
Background image

د صنعتکارانو د ستونزو اورېدنه

د صنعت او سوداګرۍ وزارت مرستیال ښاغلي مولوي قدرت الله جمال ، په خپل کاري دفتر کې د کابل د صنایعو او کانونو خونې له اجرائیه مشر  ښاغلی محمد کریم عظیمي، د کابل د خونې مشورتي بورډ

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۹:۲
Background image

سوداګرو او صنعت کارانو سره لیدنه

د صنعت او سوداګرۍ وزارت مرستیال ښاغلي مولوي قدرت الله جمال سوداګرو او صنعت کارانو سره لیدنه وکړه.

شنبه ۱۴۰۱/۹/۲۶ - ۸:۴۹
Background image

د مولوی جمال په مشری اداري ناسته

د صنعت او سودا ګرۍ وزارت مرستیال ښاغلی مولوی قدرت الله جمال  په مشری او د دی وزارت یو شمیر رئیسانو په ګډون اداری ناسته تر سره شوه.

BACK TO NEWS