طرح پیشنهادی ایجاد اتاق ساختمان از طرف اتحادیۀ شرکت‌های ساختمانی ارائه گردید

yonus_shafaq
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۷ - ۱۵:۴۴
طرح پیشنهادی ایجاد اتاق ساختمان از طرف اتحادیۀ شرکت‌های ساختمانی ارائه گردید

به روز دوشنبه 6 اسد سالروان جلسۀ با رهبری اتحادیۀ شرکت‌های ساختمانی در سالون کنفرانس‌های وزارت صنعت و تجارت دایر گردید. در این جلسه روی ضرورت ایجاد اتاق ساختمان و پروسۀ ایجاد آن با در نظرداشت احکام قانون تنظیم امور اتاق‌ها بحث و تبادل نظر گردید.

اعضای رهبری اتحادیۀ شرکت‌های ساختمانی به نوبه دیدگاه‌های شان را در رابطه به ضرورت ایجاد اتاق ساختمان و چالش های که در برابر سکتور ساختمان به دلیل نبود صدای واحد سکتور خصوصی در این عرصه وجود دارد ابراز داشته و ضمن آنکه گزارش مختصری از فعالیت‌های آن اتحادیه ارائه کردند، آمادگی شان را برای ایجاد اتاق ساختمان به منظور رفع این چالش ها و ارائۀ طرح‌های پیشنهادی برای بهبود سکتور ساختمان ابراز داشتند.

به تعقیب آن نمایندگان وزارت صنعت و تجارت آمادگی‌های شان را در زمینۀ ایجاد اتاق ساختمان مطابق قانون تنظیم امور اتاق‌ها و طرزالعمل مربوط ابراز داشته و اظهار داشتند که این وزارت، خانۀ مشترک طیف های مختلف سکتور خصوصی بوده و پیشنهاد های سالم و سازندۀ آحاد سکتور خصوصی را به دیدۀ قدر نگریسته و مطابق احکام قانون تلاش می گردد تا بستر مناسب و مساعد برای رشد و توسعۀ پایدار اقتصادی در کشور فراهم گردد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۷ - ۹:۴۹
Background image

دیدار وزیر صنعت و تجارت و هیأت همراه اش با سرمایه گذاران چکی و سلواک در پراگ

نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت که در رأس هیأت بلند پایه ای دولتی به منظور اشتراک در نخستین نشست مجمع تجارتی- سرمایه گذاری افغانستان- چک و سلواک به شهر پراگ جمهوری چک سفر کرده

پنجشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۷ - ۹:۳۷
Background image

دیدار وزیر صنعت و تجارت با وزیر خارجه جمهوری چک

نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت با هیئت همراه اش با محترم یاکوب کولهانک وزیر امورخارجه‌ی جمهوری چک دیدار کردند.

پنجشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۷ - ۹:۲۹
Background image

امضای تفاهمنامه آغاز همکاری های مشترک میان افغانستان و اتاق مشترک افغان- چک

تفاهمنامه آغاز همکاری های مشترک میان جمهوری اسلامی افغانستان و اتاق مشترک افغان-چک با حضور هئیت بلند پایه دولتی جمهوری اسلامی افغانستان و دولت جمهوری چک به امضاء رسید.

BACK TO NEWS