معرفی رئیس جدید مالی و حسابی وزارت صنعت و تجارت

reza_admin
شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۲ - ۸:۱۷
معرفی رئیس جدید مالی و حسابی وزارت صنعت و تجارت

پنج‌شنبه ۲۰ جوزا ۱۴۰۰

جلسۀ هئیت رهبری وزارت صنعت و تجارت تحت ریاست نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت به منظور بحث و بررسی روی مسایل کاری و چگونگی تطبیق هرچه بهتر برنامه های این وزارت در قالب «صد روز صد مژده» در سالون کنفرانس های عبدالمجید زابلی این وزارت برگزار شد.

در این جلسه همچنین طفیل احمد بصیری بعد از سپری نمودن امتحان رقابت آزاد و منظوری مقام عالی ریاست جمهوری به عنوان رئیس مالی و حسابی وزارت صنعت و تجارت معرفی گردید.

نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت ضمن قدردانی از کارکردهای سرپرست قبلی ریاست مالی و حسابی به آقای بصیری آرزوی موفقیت کرده و از وی خواست که مطابق قوانین جمهوری اسلامی افغانستان وظایف اش را به وجه حسن انجام دهد.

آقای غوریانی در این جلسه به برنامه ریزی دقیق به منظور تطبیق برنامه های این وزارت در قالب برنامه ی صد روز صد مژده مقام عالی ریاست جمهوری تاکید کرده گفت که باید برنامه ها به شکل منظم اجرا گردد.

وزارت صنعت و تجارت در قالب برنامه ی صد روز صد مژده مقام عالی ریاست جمهوری برنامه های مختلف چون: افتتاح پروژه ی ساخت چندین پارک صنعتی، افتتاح مراکز توزیع جواز تحت چتر واحد، رونمایی از برند سرمایه گذاری در افغانستان و چندین برنامه ی دیگر را روی دست دارد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۶ - ۸:۴۱
Background image

نهایی شدن مکانیزم مشترک رسیدگی به وضعیت موجود بنادر، تجارت و بازار

مکانیزم مشترک رسیدگی به وضعیت موجود بنادر، تجارت و بازار با حضور نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت، معین گمرکات وزارت مالیه و نمایندگان فدراسیون اتاق های افغانستان، اتاق های سکتوری

چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۶ - ۸:۳۶
Background image

بازدید کمیسیون منع احتکار و گران‌فروشی از بازارهای ولایت‌های ننگرهار، لوگر و پکتیا

کمیسیون منع احتکار و گران‌فروشی وزارت صنعت و تجارت به منظور بررسی وضعیت بازار و جلوگیری از احتکار و گران‌فروشی از بازارهای فروش مواد‌غذایی در ولایت‌های ننگرهار, لوگر و پکتیا بازدید. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۵/۴ - ۱۱:۱۸
Background image

فراخوان مشارکت دولتداری باز در باره جمع آوری موضوعات پیشنهادی اقشار مختلف جامعه جهت شمولیت در برنامه عمل ملی-3

پروسه تدوین برنامه عمل ملی -3 مشارکت دولتداری باز جمهوری اسلامی افغانستان عنقریب آغاز می گردد.

BACK TO NEWS