دیدار با اعضا و رهبری اتاق تجارت و سرمایه‌گذاری ولایت هرات

reza_admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۳/۱۸ - ۱۳:۳۲
دیدار با اعضا و رهبری اتاق تجارت و سرمایه‌گذاری ولایت هرات

18جوزا 1401

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت و هیئت همراه‌شان در ادامه سفر به ولایت هرات با رهبری و اعضای اتاق تجارت و سرمایه‌گذاری این ولایت دیدار و روی موضوعات مختلف سکتورخصوصی بحث و تبادل نظر نمودند.

در این نشست اعضای اشتراک‌کننده مشکلات و چالش‌های موجود فرا‌راه‌ی تجارت، سرمایه‌گذاری، سکتورترانسپورت، تورید موادنفتی، ارایه‌ و بررسی سال‌های ماضیه‌ی بیلانس شرکت‌ها  و سایر موضوعات مربوط به سکتورخصوصی را مطرح نمودند.

متعاقباً سرپرست وزارت صنعت و تجارت ضمن پرداختن به پرسش‌های مطرح‌شده، اظهار داشت که تعهد رهبری امارت اسلامی و مسؤلین وزارت‌ها و ادارات ذیربط به رفع مشکلات و موانع در برابر سکتورخصوصی و ایجاد فضای مناسب کاروبار، قوی و جدی می‌باشد.

 الحاج عزیزی به اعضای اشتراک‌کننده اطمینان داد که مشکلات و چالش‌ها یادداشت گردیده و تلاش می‌شود تا روی رفع آنها در همکاری با سایر وزارت‌ها و ادارات ذیربط اقدامات عملی را روی دست گرفته شود.

در اخیر فیصله شد تا اتاق تجارت و سرمایه‌گذاری هرات تمام موضوعات مطرح‌شده در این نشست را به صورت کتبی به شکل کتگوری شده رسماً به وزارت صنعت و تجارت ارسال داشته تا به اسرع‌وقت در راستای رفع مشکلات و چالش‌های مطروحه اقدامات لازم روی دست گرفته شود.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۶/۳۰ - ۱۴:۴۳
Background image

روند صادرات ادامه دارد

قرار است به مقدار 18تُن مغز جلغوزه از راه زمینی به ایتالیا صادر شود.

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۶/۲۹ - ۱۶:۳۹
Background image

امارت اسلامی افعانستان از یک، یک افغانی مالیه، مالیه دهندگان حفاظت می‌کند

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت در نشست که تحت عنوان حمایت از پیشه وران و دوکانداران، یک قدم بسوی اقتصاد با ثبات و خود کفایی اشتراک نموده

دوشنبه ۱۴۰۱/۶/۲۸ - ۸:۵۱
Background image

دیدار سرپرست وزارت صنعت و تجارت با صنعت‌کاران و تاجران پکتیا

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با صنعت‌کاران و تاجران ولایت محترم پکتیا در تالارمقام این وزارت دیدار نمود.

BACK TO NEWS