دیدار با اعضا و رهبری اتاق تجارت و سرمایه‌گذاری ولایت هرات

reza_admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۳/۱۸ - ۱۳:۳۲
دیدار با اعضا و رهبری اتاق تجارت و سرمایه‌گذاری ولایت هرات

18جوزا 1401

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت و هیئت همراه‌شان در ادامه سفر به ولایت هرات با رهبری و اعضای اتاق تجارت و سرمایه‌گذاری این ولایت دیدار و روی موضوعات مختلف سکتورخصوصی بحث و تبادل نظر نمودند.

در این نشست اعضای اشتراک‌کننده مشکلات و چالش‌های موجود فرا‌راه‌ی تجارت، سرمایه‌گذاری، سکتورترانسپورت، تورید موادنفتی، ارایه‌ و بررسی سال‌های ماضیه‌ی بیلانس شرکت‌ها  و سایر موضوعات مربوط به سکتورخصوصی را مطرح نمودند.

متعاقباً سرپرست وزارت صنعت و تجارت ضمن پرداختن به پرسش‌های مطرح‌شده، اظهار داشت که تعهد رهبری امارت اسلامی و مسؤلین وزارت‌ها و ادارات ذیربط به رفع مشکلات و موانع در برابر سکتورخصوصی و ایجاد فضای مناسب کاروبار، قوی و جدی می‌باشد.

 الحاج عزیزی به اعضای اشتراک‌کننده اطمینان داد که مشکلات و چالش‌ها یادداشت گردیده و تلاش می‌شود تا روی رفع آنها در همکاری با سایر وزارت‌ها و ادارات ذیربط اقدامات عملی را روی دست گرفته شود.

در اخیر فیصله شد تا اتاق تجارت و سرمایه‌گذاری هرات تمام موضوعات مطرح‌شده در این نشست را به صورت کتبی به شکل کتگوری شده رسماً به وزارت صنعت و تجارت ارسال داشته تا به اسرع‌وقت در راستای رفع مشکلات و چالش‌های مطروحه اقدامات لازم روی دست گرفته شود.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۹ - ۱۷:۵
Background image

جلسه تقویت هماهنگی و رسیدگی به مشکلات و چالش‌های صنعت‌کاران برگزار گردید

محترم الحاج نورالدین عزیزی، سرپرست وزارت صنعت و تجارت با محترم شیرباز کمین‌زاده، رئیس اتاق صنایع و معادن افغانستان، محترم سخی‌احمدی پیمان و روئسای سکتورهای تولیدی و صنعتی کشور

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۸ - ۱۶:۵۴
Background image

الحاج عزیزی: کسانی که در افغانستان سرمایه‌گذاری می‌کنند؛ در حدود 50درصد مفاد می‌کنند

محترم الحاج نورالدین عزیزی، سرپرست وزارت صنعت و تجارت ا.ا. افغانستان با هیئت از سرمایه‌گذاران و تاجران جمهوری ترکیه تحت ریاست محترم شیخ عمر، رئیس علمای آنادولو آن کشور در دفتر کاری شان. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۶ - ۱۳:۲۰
Background image

فابریکه تولیدی خالدرستم خپل روزانه ظرفیت تولید 3تن دارد

فابریکه تولیدی نوشیدنی‌های غیرالکلی خالدرستم خپل با سرمایه‌گذاری 8میلیون افغانی و با داشتن 7پایه ماشین در ولایت میدان وردک ایجاد شده است.

BACK TO NEWS