دیدار محترم نورالدین عزیزی با اعضای سکتورمرغ‌داری کشور

reza_admin
پنجشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۱:۷
دیدار محترم نورالدین عزیزی با اعضای سکتورمرغ‌داری کشور

پنج‌شنبه مورخ 30جدی 1400

محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با اعضای سکتورمرغ‌داری کشور که به شکل حضوری و ویدیو کنفرانس حضور داشتند در تالارعمومی کنفرانس‌های این وزارت دیدار و در مورد مشکلات فراراه این سکتور بحث نمود.

در آغاز آقای ظفر به نمایندگی از اشتراک‌کنندگان در رابطه به وضعیت سکتورمرغ‌داری کشور گزارش مفصلی را ارایه کرده و در ادامه فابریکه‌داران و تولیدات‌کنندگان گوشت‌مرغ‌ و دانه‌مرغ در بحث‌آزاد در مورد مشکلات این سکتور صحبت کرده و پیشنهادات‌شان را ارایه کردند.

محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با تأکید روی هماهنگی بیشتر میان اعضای سکتورمرغ‌داری کشور و ادارات ذیربط بیان داشتند: "خواست ما این است که سکتورمرغ‌داری کشور سرپای خود ایستاد شود."

آقای عزیزی در ادامه از اشتراک‌کنندگان خواست که پیشنهادات‌ مشخص‌شان را کتباً شریک نمایند و وعده سپردند که با تمام توان برای تولیدات داخلی کار می‌کنند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۱/۲/۳۱ - ۱۵:۱۱
Background image

نمایش محصولات و تولیدات کشور در اکسپو 2022

به تعداد 6شرکت از سکتورسنگ‌های قیمتی افغانستان در نمایشگاه‌ی بین‌المللی 2022 اشتراک نموده است.

پنجشنبه ۱۴۰۱/۲/۲۹ - ۱۳:۵
Background image

نشست با سرمایه‌گذاران مقیم امارات متحده‌ی عربی

در سفر هیئت عالی رتبه ا.ا.ا. به امارات متحده‌ی عربی، نشستی با حضور محترم معاون نخست و اقتصادی رئیس‌الوزا، سرپرست وزارت صنعت و تجارت، سرپرست اطلاعات و فرهنگ

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۲/۲۷ - ۱۴:۱۶
Background image

بحث در مورد مشکلات فابریکه‌داران

جلسه‌ی تحت ریاست محترم سیدعبدالعظیم قریشی رئیس عمومی پارک‌های صنعتی و امورصنایع وزارت صنعت و تجارت با اشتراک تعدادکثیری از صنعت‌کاران و فابریکه‌داران

BACK TO NEWS