برگزاری دومین نمایشگاه‌ی ملی و بین‌المللی امام ابوحنیفه (رح)

reza_admin
برگزاری دومین نمایشگاه‌ی ملی و بین‌المللی امام ابوحنیفه (رح)

قرار است دومین نمایشگاه‌ی ملی و بین‌المللی امام ابوحنیفه (رح)، توسط اتاق محترم تجارت و سرمایه‌گذاری افغانستان به تاریخ ۲۵ الی ۳۱ سرطان ۱۴۰۲ در مرکز نمایشگاه‌های ملی و بین‌المللی افغانستان واقع چمن حضوری شهرکابل تدویر گردد.

هدف از برگزاری این نمایشگاه؛ بازاریابی برای تولیدات و محصولات کشور، شناسایی نیازمندی‌های مشتریان و مصرف‌کنندگان در بازار رقابت، افزایش فروشات، تقویت سهم بازار و گسترش روابط تجاری با کشورهای جهان  می‌باشد.

در حاشیه این نمایشگاه، نشست تجارتی (B2B) میان تاجران و سرمایه‌گذاران خارجی و داخلی نیز برگزار گردد که فرصت مناسبی جهت شریک‌سازی فرصت‌ها، جذب سرمایه‌گذاری‌ها، عقد تفاهم‌نامه‌ها، قراردادها و گسترش روابط تجارتی میان شرکت‌های داخلی و خارجی را مساعد می‌سازد.

شرکت‌های علاقمند غرض اشتراک در نمایشگاه الی تاریخ ۱۸سرطان ۱۴۰۲ به اتاق تجارت و سرمایه‌گذاری افغانستان واقع چمن حضوری شهرکابل مراجعه نمایند.

غرض معلومات بیشتر به شماره (۰۷۸۶۴۴۶۶۶۶) و ایمیل آدرس (exhibition@acci.org.af) تماس حاصل فرمائید.

 

نوت: بسته‌ی معلوماتی نمایشگاه

آخرین اطلاعیه ها

یکشنبه ۱۴۰۲/۳/۲۸ - ۱۵:۲۸
Background image

اطلاعیه اشتراک در نمایشگاه

قرار است هفتمین نمایشگاه چین – جنوب آسیا و بیست هفتمین نمایشگاه واردات و صادرات چین (کنمینگ)

چهارشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۷ - ۱۵:۴۴
Background image

اطلاعیه شرکت تجارتی دولتی مختلط آفتنتو

شرکت تجارتی دولتی مختلط آفتنتو که در نیمه سال 1366 ایجاد و با 24سهم‌دار شروع به فعالیت آغاز و الی اخیر سال 1369 به فعالیت نورمالش ادامه داد.

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۶ - ۹:۴۶
Background image

برگزاری دومین نمایشگاه‌ی ملی و بین‌المللی امام ابوحنیفه (رح)

قرار است دومین نمایشگاه‌ی ملی و بین‌المللی امام ابوحنیفه (رح)، توسط اتاق محترم تجارت و سرمایه‌گذاری افغانستان به تاریخ ۲۵ الی ۳۱ سرطان ۱۴۰۲ در مرکز نمایشگاه‌های ملی و بین‌المللی . . .

بازگشت به اطلاعیه ها