اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۸/۴ - ۱۰:۵۹
Background image

نمایشگاه مجازی (آنلاین) سه روزه از جانب اسوچم آیوش میله (ASSOCHM AYUSH MELA) کشور هندوستان

قابل ذکر است که نهاد Associated Chamber of Commerce and Industries of India(Assocham) از افغانستان به عنوان کشور شریک دعوت به اشتراک در این نمایشگاه نموده و یکی از امتیازات کشور شریک در. . .

شنبه ۱۳۹۹/۸/۳ - ۱۷:۵۷
Background image

استقبال مردم محل از پروژه پارک صنعتی – زراعتی باریکاب

محترم نثاراحمد غوریانی نامزدوزیر و سرپرست وزارت صنعت و تجارت با اهالی محترم پارک صنعتی - زراعتی باریک‌آب در تالار کنفرانس‌های این وزارت دیدار و تبادل‌نظر کرد. در این دیدار که نمایندگان،. . .

شنبه ۱۳۹۹/۸/۳ - ۱۷:۵۴
Background image

تفاهم‌نامه همکاری چهارجانبه به هدف تسهیل و جذب سرمایه‌گذاری به امضا رسید

تفاهم‌نامه همکاری چهارجانبه میان محترم نثاراحمد غوریانی نامزدوزیر و سرپرست وزارت صنعت و تجارت، محترم محمود کرزی سرپرست وزارت اراضی و شهرسازی، محترم محمداسماعیل غضنفر رئیس عمومی فدراسیون. . .

شنبه ۱۳۹۹/۸/۳ - ۱۷:۵۲
Background image

نمایندگی مرکز تجارت‌‌جهانی در کابل افتتاح گردید

نمایندگی مرکز تجارت‌‌جهانی با حضور محترم نثاراحمد غوریانی نامزدوزیر و سرپرست وزارت صنعت و تجارت، محترم روبین وان پاین بوریک، رئیس اجرایی انجمن مراکز تجارت‌جهانی، محترم راس ویلسون. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۸/۱ - ۱۹:۲۳
Background image

جلسه‌ی شورای عالی تصدی سپین‌زر قندوز و روغن‎نباتی بلخ برگزار شد

جلسه‌ی شورای عالی تصدی سپین‌زر قندوز و تصدی پنبه و روغن‌نباتی بلخ تحت ریاست محترم نثاراحمد غوریانی نامزدوزیر و سرپرست وزارت صنعت و تجارت با اشتراک محترم محمدحسن مستقیم رئیس تصدی پنبه و. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۳۰ - ۱۴:۴۳
Background image

تولیدات شیر و لبنیات در ولایت کندهار افزایش یافته است

کارخانه‌ی شیر میلکو تولیدات‌اش افزایش داده است. کارخانه‌ی پروسس و بسته‌بندی شیر میلکو در پارک صنعتی شوراندام ولایت قندهار از چندسال بدین‌سو فعالیت داشته که اکنون خط تولید این کارخانه. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۳۰ - ۱۳:۵۴
Background image

نمایشگاه‌ی صنایع‌دستی زنان متشبث در ولایت فاریاب

نمایشگاه‌ی صنایع‌دستی ساخت زنان متشبث به مناسبت گرامی داشت از روزملی زبان اوزبیکی در شهر میمنه ولایت فاریاب برگزارگردید. در این نمایشگاه، صنعت‌کاران محلی این ولایت

چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۳۰ - ۹:۲۱
Background image

رئیس جمهور غنی در مراسم تجلیل از روز ملی زبان اوزبیکی: اوزبیکی زبان وصل و ارتباط است

محمد اشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان قبل از ظهر امروز در مراسم تجلیل از روز ملی زبان اوزبیکی(۲۹ میزان) که در قصر سلام خانۀ ارگ برگزار شده بود، اشتراک و سخنرانی کرد

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۲۹ - ۱۴:۵۱
Background image

اوکراین علاقمند سرمایگذاری در افغانستان است

محترم نثاراحمد غوریانی نامزدوزیر و سرپرست وزارت صنعت و تجارت با هیئت رهبری اتاق تجارت و صنایع جمهوری اوکراین و شماری از سرمایه‌گذاران بزرگ این کشور در دفتر کارشان ملاقات کرد.

Pagination