اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۱۰:۱
Background image

امضای قرارداد فروش زمین به ۲۷ شرکت صنعتی- تولیدی

قرارداد فروش زمین به ۲۷ شرکت صنعتی- تولیدی میان ریاست عمومی پارک های صنعتی و امور صنایع وزارت صنعت وتجارت و شرکت های طرف قرارداد با حضور نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت وتجارت و نمایندگان

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۹:۵۷
Background image

مصرف ۹۱ درصد بودجه وزارت صنعت و تجارت در سال مالی ۱۳۹۹

نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت وتجارت که در برنامۀ حسابدهی دولت به ملت در مرکز رسانه های حکومت اشتراک کرده بود گفت که وزارت صنعت و تجارت در سال مالی ۱۳۹۹- ۹۱ فیصد از کل بودجه انکشافی وعادی. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۵ - ۱۵:۲۲
Background image

کارگاه دوروزه پیرامون ابرازنظر و پیشنهاد در رابطه به تعدیلات لازم در متن موافقت‌نامه‌ی اپتا برگزار شد

کارگاه دوروزه پیرامون ابرازنظر و پیشنهاد در رابطه به تعدیلات لازم در متن موافقت‌نامه‌ی اپتا تحت ریاست محترم نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت با اشتراک نمایندگان نهادهای دولتی و. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۴ - ۱۰:۴۰
Background image

رئیس جمهور غنی با تاجران و نمایندگان سکتور خصوصی هرات، دیدار کرد

محمد اشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان در سفرش به ولایت هرات، شام امروز با شماری از تاجران و نمایندگان سکتور خصوصی آن ولایت دیدار کرد و خواست ها و مشکلات آنان را استماع نمود.

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲ - ۱۷:۱۰
Background image

دیدار وزیر صنعت و تجارت با معاون سفارت امریکا در کابل

نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت با محترم مک کری معاون سفارت ایالات متحده امریکا در دفتر کارش دیدار و روی موضوعات مختلف بحث و گفت‌وگو کرد. در این دیدار وزیر صنعت و تجارت از کمک‌های. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱ - ۱۹:۷
Background image

دیدار وزیرصنعت وتجارت با صنعت کاران ولایت خوست

نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت با هیأت رهبری اتاق صنایع و معادن و صنعت کاران ولایت خوست در سالون کنفرانس های عبدالمجید زابلی این وزارت دیدار و روی مشکلات صنعت کاران, مشکل اجتماعی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱ - ۱۵:۱۹
Background image

افزایش تولیدات اکسیجن و نایتروجن در ولایت ننگرهار

کارخانه‌های تولیدی اکسیجن و نایتروجن در ولایت ننگرهار ظرفیت تولیدی‌شان را افزایش داده اند. این کارخانه‌ها که در مرکز این ولایت فعالیت دارند، ظرفیت تولید ۲۱۰ مترمکعب اکسیجن و نایتروجن را. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱ - ۱۵:۱۳
Background image

سفیرجدید و نماینده‌ی دایمی افغانستان اعتبارنامه‌اش را به هیأت رهبری سازمان تجارت جهانی تقدیم کرد

سیدرامین زیوری که براساس پیشنهاد وزارت صنعت و تجارت و منظوری مقام عالی ریاست جمهوری به عنوان سفیرجدید و نماینده‌ی دایمی افغانستان در سازمان تجارت جهانی تقرر حاصل کرده است. طی مراسمی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱ - ۱۵:۷
Background image

دیدار وزیر صنعت و تجارت با سفیر سریلانکا مقیم کابل

نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت با محترم ادمیرال کاری یاوسام کلاپاتا ویتانگی پیال هریش چاندرا دی سلوا سفیر کشور سریلانکا مقیم کابل در دفتر کارش دیدار و روی گسترش همکاری‌های تجارتی و. . .

Pagination