اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۲ - ۱۲:۴۴
Background image

دیدار سرپرست وزارت صنعت و تجارت با فابریکه‌داران

محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با فابریکه‌داران فازدوم پارک صنعتی جمعه‌محمد محمدی دیدار و در مورد مشکلات و پیشنهادات‌شان بحث و تبادل‌نظر کرد.

پنجشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۲ - ۱۰:۵۶
Background image

مشوره با تاجران واردکننده‌ی تیل

محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با جمع از تاجران واردکننده‌ی تیل ولایت‌های قندهار، فراه و نیمروز در تالار کنفرانس‌های مقام این وزارت دیدار و در مورد ورد تیل بی‌کیفیت به. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۲ - ۱۰:۵۲
Background image

جلسۀ مشورتی و نظرخواهی با واردکنندگان مواد نفتی و گاز مایع برگزار گردید

محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با تاجران و واردکنندگان موادنفتی و گازمایع روی عوامل بلندرفتن قیمت‌ها، شناسایی مشکلات و راه‌های حل پیشنهادی به منظور افزایش حجم واردات. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۱ - ۱۴:۱۱
Background image

ملاقات رهبری وزارت صنعت و تجارت با اعضای اتاق پیشه‌وران و دکان‌داران

محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با اشتراک محترم حاجی محمدبشیر معین امور صنعت و تجارت و حاجی محمدعظیم سلطان‌زاده معین مالی و اداری این وزارت با رئیس و اعضای اتاق پیشه‌وران. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۷/۱۹ - ۱۲:۵۵
Background image

ملاقات با سفیر کبیر جمهوری مردم چین

محترم نورالدین عزیزی پیش از ظهر امروز با محترم وانگ یو سفیر کبیر جمهوری مردم چین دیدار نمود. درین نشست دوجانب بر گسترش روابط تجاری و اقتصادی گفتگو نمودند.

چهارشنبه ۱۴۰۰/۷/۱۴ - ۸:۵۱
Background image

دیدار با تاجران سنگ‌های قیمتی و نیمه‌ قیمتی، استخراج‌کنندگان زغال‌سنگ و فابریکه‌داران ادویه

محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت امارت اسلامی افغانستان با تعداد کثیری از تاجران سنگ‌های قیمتی و نیمه‌ قیمتی، استخراج‌کنندگان زغال‌سنگ و فابریکه‌داران ادویه بصورت جداگانه. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۷/۱۳ - ۹:۵
Background image

مشکلات و چالش های صرافان کابل مورد بررسی قرار گرفت

جلسۀ تعارفی و مشورتی محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با حضورداشت محترم مولوی عبدالسلام حنفی معاون رئیس الوزراء با تعدادی از صرافان کابل و نمایندگان سکتور خصوصی به. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۷/۱۳ - ۸:۵۹
Background image

بازدید سرپرست وزارت صنعت و تجارت از پارک صنعتی پلچرخی و ملاقات با صنعتکاران

محترم الحاج نور الدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت ضمن بازدید از فابریکه های تولیدی در پارک صنعتی پلچرخی با رهبری اتاق صنایع و معادن افغانستان و جمعی از صنعتکاران کشور در مقر اتاق. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۷/۱۳ - ۸:۵۵
Background image

مشکلات و چالش های تاجران مواد اولیه و مواد نفتی مورد بررسی قرار گرفت

اولین جلسۀ نظرخواهی و مشورتی تحت ریاست محترم عبدالسلام حنفی معاون رئیس الوزرا  و رئیس کمیسیون اقتصادی امارت اسلامی افغانستان و با اشتراک محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت

Pagination