اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱/۱۰ - ۱۳:۳۵
Background image

برگزاری نمایشگاه‌های تولیدات‌داخلی در ولایت بلخ و تخار

وزارت صنعت و تجارت به مناسبت آغاز سال‌نو ۱۴۰۰ خورشیدی و گرامی‌داشت از جشن‌نوروز با همکاری نهادهای خصوصی و بین‌المللی، نمایشگاه‌های تولیدات‌داخلی را در ولایت‌های بلخ و تخار

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱/۱۰ - ۱۳:۲۰
Background image

افتتاح نمایشگاه صنعتی جشن‌نوروز

نمایشگاه صنعتی به مناسبت آغاز سال ۱۴۰۰ خورشیدی و جشن‌نوروز با حضور محمدطاهر زهیر سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ، روئسای عمومی پالیسی و خدمات تجارتی، پارک‌های صنعتی و امورصنایع و مالی و. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱/۱۰ - ۱۱:۴۴
Background image

برگزاری نمایشگاه‌ی دست‌یابی زنان به رهبری و برابری

نمایشگاه‌ی دست‌یابی زنان به رهبری و برابری در آینده به پیشواز از سال ۱۴۰۰ خورشیدی و جشن‌نوروز با نمایش محصولات صنایع‌دستی زنان، فرآورده‌های لبنیاتی و سایر تولیدات داخلی در شهر کندز. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱/۱۰ - ۸:۳۶
Background image

برگزاری نمایشگاه‌ی صنعتی – فرهنگی در ولایت ننگرهار

وزارت صنعت و تجارت در هماهنگی با رهبری مقام ولایت ننگرهار نمایشگاه‌ی صنعتی و فرهنگی را به مناسبت آغاز سال ۱۴۰۰ خورشیدی و جشن‌نوروز در ولایت همیشه بهار ننگرهار برگزار نمود.

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱/۱۰ - ۸:۳۰
Background image

افتتاح نمایشگاه «جشن نوروزی» از سوی جلالتماب محترم رئیس جمهور اسلامی افغانستان

نمایشگاه «جشن نوروزی» از سوی جلالتماب محترم رئیس جمهور جمهوری اسلامی افغانستان، بانوی اول، معاون اول ریاست جمهوری و نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت در ارگ ریاست جمهوری رسما افتتاح شد. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱/۱۰ - ۸:۱۹
Background image

دیدار وزیر صنعت و تجارت با زنان تجارت پیشه

نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت با شماری از زنان تجارت پیشه در سالون کنفرانس های عبدالمجید زابلی دیدار و روی فرصت ها و چالش های فرا راه آنان بحث و تبادل نظر کرد.

دوشنبه ۱۴۰۰/۱/۹ - ۸:۵۱
Background image

بازدید وزیر صنعت و تجارت از گروپ شرکت‌های بهیر

نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت همراه با نمایندگان سکتورخصوصی از گروپ شرکت‌های بهیر که در سکتور چاپ‌کتاب، موادتبلیغاتی و چاپ انواع مختلف کارتن در پارک صنعتی پلچرخی فعالیت دارد،. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۱/۹ - ۸:۴۱
Background image

آغاز پروسه‌ی نهال‌شانی در پارک صنعتی پلچرخی کابل

پروسه‌ی نهال‌شانی در پارک صنعتی پلچرخی با حضور نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت، شیرباز کمین‌زاده رئیس عمومی اتاق صنایع و معادن، صنعت‌کاران و کارخانه‌داران این پارک به منظور سرسبزی. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۱/۹ - ۸:۲۶
Background image

افزایش سرمایه‌گذاری در تولید موبل و فرنیچر در ولایت لغمان

کارخانه‌ی تولیدی موبل و فرنیچر انصاف احمدزی که در ولسوالی قرغه‌ای ولایت لغمان فعالیت دارد، میزان سرمایه‌گذاری‌اش را در این سکتور به ۴‌ میلیون افغانی افزایش داده است.

Pagination