استماع گزارش ریاست هماهنگی اتشه‌ها

reza_admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۳/۱۸ - ۱۵:۴۲
استماع گزارش ریاست هماهنگی اتشه‌ها

چهارشنبه مورخ 18جوزای 1401

محترم مولوی قدرت‌الله جمال معین وزارت صنعت و تجارت در حضور محترم عبدالقهار محمودی رئیس عمومی پالیسی و خدمات تجارتی و محترم عبدالوکیل مسلم رئیس تطبیق تعهدات سازمان تجارت جهانی این وزارت، گزارش ریاست هماهنگی اتشه‌ها را استماع نمود.

رئیس هماهنگی اتشه‌ها به ترتیب تمام برنامه‌ها، فعالیت‌ها و اهداف این ریاست را تشریح نموده و با ذکر مثال بیان داشت که اتشه‌ها در رشد صادرات افغانستان نقش اساسی داشته است.

رئیس هماهنگی اتشه‌ها ضمن صحبت روی کتگوری اتشه‌ها در کشورهای مختلف از تشکیل این ریاست در چارت تشکیلاتی ریاست عمومی پالیسی و خدمات تجارتی و روابط نزدیک این ریاست با ریاست‌های مربوطه‌ی این ریاست عمومی معلومات ارایه کرد.

محترم مولوی قدرت‌الله جمال معین امور صنعت و تجارت این وزارت ضمن تشکری از معلومات ارایه شده، مسئولیت و رسالت بخش اتشه‌ها را مهم و تعیین‌کننده توصیف نمود. ایشان یادآور شد که اتشه‌ها در چگونگی وصل افغانستان با کشورها نقش اساسی و خطیر دارند.

محترم مولوی جمال همچنان در مورد طرز ارائه گزارش‌ها و انسجام امور به محترم عبدالقهار محمودی رئیس عمومی پالیسی و خدمات تجارتی هدایت داد تا با تمام روئسای مربوط شان یک جلسه ترتیب دهند.

ریاست هماهنگی اتشه‌ها در تشکیل خویش در 26کشور جهان اتشه‌های تجارتی و در بعضی از کشورها مطابق به ضرورت مدیر اجرائیوی نیز دارد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۶/۳۰ - ۱۴:۴۳
Background image

روند صادرات ادامه دارد

قرار است به مقدار 18تُن مغز جلغوزه از راه زمینی به ایتالیا صادر شود.

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۶/۲۹ - ۱۶:۳۹
Background image

امارت اسلامی افعانستان از یک، یک افغانی مالیه، مالیه دهندگان حفاظت می‌کند

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت در نشست که تحت عنوان حمایت از پیشه وران و دوکانداران، یک قدم بسوی اقتصاد با ثبات و خود کفایی اشتراک نموده

دوشنبه ۱۴۰۱/۶/۲۸ - ۸:۵۱
Background image

دیدار سرپرست وزارت صنعت و تجارت با صنعت‌کاران و تاجران پکتیا

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با صنعت‌کاران و تاجران ولایت محترم پکتیا در تالارمقام این وزارت دیدار نمود.

BACK TO NEWS