دیدار با اعضای اتاق تجارت و تاجران حوزه‌ی غرب

yonus_shafaq
چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۹ - ۱۵:۱۶
دیدار با اعضای اتاق تجارت و تاجران حوزه‌ی غرب

۹ میزان ۱۳۹۹

نثاراحمد غوریانی نامزدوزیر و سرپرست وزارت صنعت و تجارت با اعضای محترم اتاق تجارت و سرمایه‌گذاری و تاجران حوزه‌ی غرب کشور دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این نشست اعضای اتاق و تاجران محترم حوزه‌ی غرب کشور انتخاب شایسته‌ی آقای غوریانی را منحیث سرپرست این وزارت تبریک گفتند. آنان گزینش آقای غوریانی را یک انتخاب نیک از بطن جامعه‌ی تجارت پیشه و سکتورخصوصی توصیف نموده از رهبری دولت جمهوری اسلامی افغانستان سپاس‌گذاری نمودند.

در ادامه اعضای اتاق و تاجران حوزه‌ی غرب از مشکلات و چالش‌های شان یادآور شده و اظهار اطمینان نمودند که با گزینش ایشان در این سمت، وضعیت صنعت‌کاران و تجار کشور بهبود خواهد یافت.

آقای غوریانی از حمایت و حضورفعال آنها استقبال نموده و وعده‌ سپرد که در قسمت رفع مشکلات و چالش‌های آنها همکاری همه‌جانبه خواهد نمود. وی از تاجران و سرمایه‌گذاران کشور خواست تا با ارائه طرح‌ها و برنامه‌های شان با وزارت صنعت و تجارت بیشتر از پیش همکاری نمایند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۸/۷ - ۱۹:۵۸
Background image

موافقتنامه همکاری های دوجانبه گمرکی میان افغانستان و پاکستان به امضاء رسید

موافقتنامه همکاری های دوجانبه گمرکی میان گمرکات افغانستان و بورد گمرکات پاکستان با حضور داشت محترم نثاراحمد غوریانی نامزد وزیر و سرپرست وزارت صنعت وتجارت و نمایندگان سکتور خصوصی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۸/۷ - ۱۵:۵۵
Background image

آغاز ثبت نام برای دور چهارم نمایشگاه بین المللی واردات چین (CIIE)؛

​​​​​​​نمایشگاه بین المللی واردات چین (CIIE) مهمترین و بزرگترین نمایشگاه واردات چین می باشد که از سال ۲۰۱۸ الی اکنون بطور سالانه از تاریخ ۵ الی ۱۰ نوامبر سال میلادی در شهر شانگهای. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۸/۶ - ۱۶:۵
Background image

جلسه تخنیکی بررسی مشکلات تجارتی- ترانزیتی افغانستان- پاکستان برگزار گردید

جلسه مشترک تخنیکی بررسی مشکلات تجارتی- ترانزیتی افغانستان- پاکستان در وزارت تجارت پاکستان با اشتراک محترم نثاراحمد غوریانی نامزد وزیر و سرپرست وزارت صنعت وتجارت و محترم عبدالرزاق داوود. . .

BACK TO NEWS