استماع گزارش هیئت مدیره‌ی اداره‌ی انکشاف صادرات کشمش

reza_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۵/۴ - ۱۵:۳۷
استماع گزارش هیئت مدیره‌ی اداره‌ی انکشاف صادرات کشمش

سه‌شنبه مورخ 4اسد 1401

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت قبل از ظهر امروز در برنامه‌ی گزارش‌دهی اداره‌ی انکشاف صادرات کشمش، میوه‌جات، سبزیجات و نباتات‌طبی اشتراک و در جمع اعضای این اداره صحبت نمود.

ابتدا محترم سید عظیم‌مصطفی ‌هاشمی رئیس این اداره و تعدادی از اعضای آن در مورد کارکردها و دست‌آوردهای شان صحبت نموده، نظریات و پیشنهادات‌شان را در میان گذاشتند.

محترم الحاج عزیزی در سخنان‌اش یادآور شد که جهان امروز، جهان رقابتی است. همه‌ی تجار محترم این مسئله را متوجه باشند که ما نمی‌توانیم دنیا را با شرایط خویش عیار سازیم، اما می‌توانیم امورکاری خود را با معیارات جهان عیار نماییم. لذا بلندبردن کیفیت در کالاهای صادراتی تضمین‌کننده‌ی موفقیت در بازارهای بین‌المللی می‌باشد.

قابل یادآوری است که سال گذشته، بیشتر از ۲۰۱۰۷تُن کشمش، میوه‌خشک، میوه‌تازه، سبزیجات، نباتات‌طبی و زعفران از طریق این اداره با اخذ #تصدیق‌نامه‌های کیفیت صادر گردیده است که تجار کشور با اعتبار این تصدیق‌نامه‌ها؛ می‌توانند اقلام‌شان را به کشورهای (اروپایی، آمریکایی، آسترالیا و شرق دور) با معیارات جهانی ISO)) صادر نمایند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۷/۱ - ۱۳:۲۹
Background image

 جلسه هیئت مدیره اداره انکشاف صادرات کشمش، میوه‌جات، سیزیجات و نباتات طبی برگزار گردید

جلسه هیئت مدیره اداره انکشاف صادرات کشمش، میوه‌جات، سیزیجات و نباتات طبی تحت ریاست محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت و رئیس هیئت مدیره این اداره

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۸ - ۱۴:۵۳
Background image

استماع مشکلات تاجران در بندرحیرتان

در جلسه که تحت ریاست محترم الحاج نورالدین عزیزی وزیر صنعت و تجارت با حضور نمایندگان اداران ذیدخل و اعضای سکتور خصوص مشکلات تاجران بندر حیرتان استماع و راه‌حل‌های آن جستجو گردید.

پنجشنبه ۱۴۰۲/۶/۱۶ - ۹:۴۱
Background image

شریک‌سازی نگرانی‌های تاجران کشور در ملاقاتی با سفیر پاکستان

محترم الحاج نورالدین عزیزی وزیر صنعت و تجارت با محترم عبیدالرحمن نظامانی سفیر جمهوری اسلامی پاکستان مقیم کابل در دفتر شان ملاقات نموده، مشکلات و نگرانی‌های تجار کشور را با وی در میان. . .

BACK TO NEWS