بررسی وضعیت بازارهای ولایت ارزگان

anwar_admin
شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۶ - ۱۴:۲۹
بررسی وضعیت بازارهای ولایت ارزگان

شنبه  ۸ ذوالحجةالحرام ۱۴۴۵ / ۲۶ جوزا ۱۴۰۳

کمیسیون جلوگیری از احتکار اجناس و خدمات و کنترل نرخ اموال تحت ریاست محترم محمدداوود شاهین، رئیس صنعت و تجارت ولایت ارزگان با حضور سایر اعضای این کمیسیون در آن ولایت به منظور جلوگیری از احتکار اجناس و خدمات و کنترل نرخ اموال در سطح شهر؛ بررسی‌هایش را از بازارهای ولایت ارزگان انجام داد.

کمیسیون متدکره در نخست پیرامون نرخ‌نامه بحث نموده و نرخ‌نامه را در سطح شهر و بازارهای ولایت ارزگان با مردم شریک و از فروشندگان خواستند که بالاتر و پائین‌تر از نرخ تعیین شده، اموال شان را به فروش نرسانند.

در جریان بازدید اعضای محترم کمیسیون، شهروندان ولایت ارزگان خرسندی شان را از عمل‌کرد آنها ابراز داشته و بیان داشتند که با آمدن امارت اسلامی به مشکلات مردم توجه می‌شود.

قابل یادآوری است که کمیسیون جلوگیری از احتکار اجناس و خدمات و کنترل نرخ اموال براساس حکم مقام محترم عالی ریاست‌الوزراء ایجاد گردیده است.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۳/۴/۳۰ - ۱۴:۸
Background image

سرپرست وزارت صنعت و تجارت با معین وزارت زراعت قزاقستان دیدار نمود

محترم الحاج نورالدین عزیزی، سرپرست وزارت صنعت و تجارت امارت اسلامی افغانستان در سفر شان به جمهوری قزاقستان، با معین وزارت زراعت، مسئول شرکت دولتی در بخش غله جات و نماینده خط آهن آن کشور. . .

شنبه ۱۴۰۳/۴/۳۰ - ۱۰:۰
Background image

اشتراک سرپرست وزارت صنعت و تجارت در فورم شمال- جنوب

محترم الحاج نورالدین عزیزی، سرپرست وزارت صنعت و تجارت در فورم حمل و نقل تجاری و صادرات شمال-جنوب اشتراک نمود.

شنبه ۱۴۰۳/۴/۳۰ - ۹:۵۵
Background image

برگزاری نشست تواصل تجارتی میان سکتورخصوصی افغانستان و انجمن اخلاق تجاری ترکیه

نشست تواصل تجارتی میان اعضای محترم سکتورخصوصی افغانستان و اعضای محترم انجمن متشبثین اقتصادی و اخلاق تجاری جمهوری ترکیه با حضور بزرگان سکتورخصوصی کشور، رئیس انجمن متذکره برگزار گردید

BACK TO NEWS