برگزاری نمایشگاه عالیست افغانیست در ولایت بلخ

reza_admin
برگزاری نمایشگاه عالیست افغانیست در ولایت بلخ

قرار است نمایشگاه تحت نام "عالیست افغانیست" از تاریخ ۲۹ حوت سال جاری الی ۲ حمل سال ۱۴۰۲ در میدان ورزشی سینا استدیوم، شهر مزارشریف ولایت بلخ توسط شرکت محترم خدمات لوژیستیکی و ساختمانی سرکسازی کاپیسا باستان با همکاری وزارت صنعت و تجارت و سایر ادارات ذیربط و سکتور خصوصی کشور تدویر گردد.

هدف از برگزاری نمایشگاه، ‌بازاریابی برای محصولات و تولیدات داخلی کشور، آگاهی مردم از فرآورده های داخلی و صنایع دستی، زمینه سازی برای قرارداد میان تاجران، کمپاین محصولات داخلی، ترویج صنعت ملی، افزایش تولیدات داخلی و رشد توسعه اقتصادی کشور میباشد.

جهت معلومات مزید به شماره: ۰۷۴۴۵۵۳۰۲۲ / ۰۷۸۴۶۰۴۲۴۱ و

ایمیل: kapisabastan321@gmail.com تماس حاصل نمائید.

 

فورم اشتراک

آخرین اطلاعیه ها

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۹/۷ - ۸:۱۳
Background image

برگزاری دومین نمایشګاه خدمات برتر ملی

قرار است دومین نمایشگاه خدمات برتر ملی توسط شرکت خدمات بازاریابی محمدیاسین تسل به همکاری وزارت صنعت و تجارت و سکتورخصوصی کشور به تاریخ ۲۳ الی ۲۶ قوس سال ۱۴۰۲ در قصردارالامان شهرکابل . . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۸/۲۲ - ۱۶:۱۶
Background image

نمایشگاه DOMOTEX asia/CHINAFLOOR

قرار است نمایشگاه DOMOTEX asia/CHINAFLOOR در بخش قالین و فرش به تاریخ ۲۸-۳۰ ماه می ۲۰۲۴ در مرکز همایش و نمایشگاه ملی (NECC) در شهر شانگهای کشور چین برگزار گردد.

چهارشنبه ۱۴۰۲/۸/۱۰ - ۹:۳۱
Background image

برگزاری نمایشگاه ملی و بین‌المللی بی‌بی خدیجة‌الکبری در شهرکابل

قرار است نمایشگاه ملی و بین‌المللی بی‌بی خدیجة‌الکبری توسط اتاق محترم تجارت و صنایع زنان افغانستان در همکاری وزارت صنعت و تجارت و سایر ادارات و نهادهای ذیربط به مناسبت هفته حمایت از طفل . . .

بازگشت به اطلاعیه ها