برگزاری نمایشگاه ملی و بین‌المللی بی‌بی خدیجة‌الکبری در شهرکابل

reza_admin
برگزاری نمایشگاه ملی و بین‌المللی بی‌بی خدیجة‌الکبری در شهرکابل

 

قرار است نمایشگاه ملی و بین‌المللی بی‌بی خدیجة‌الکبری توسط اتاق محترم تجارت و صنایع زنان افغانستان در همکاری وزارت صنعت و تجارت و سایر ادارات و نهادهای ذیربط به مناسبت هفته حمایت از طفل و مادر به تاریخ ۲۳ الی ۲۹ عقرب ۱۴۰۲ در مرکز نمایشگاه‌های ملی و بین‌المللی افغانستان واقع چمن حضوری شهرکابل تدویر گردد.

هدف از برگزاری این نمایشگاه بازاریابی برای محصولات و تولیدات کشور، ارتقای ظرفیت زنان متشبث، تقویت تجارت‌های زنان، ترویج همکاری‌های منطقه‌ای و توانمندسازی زنان بی‌بضاعت، بی‌جاشدگان، اطفال یتیم و کارگران می‌باشد.

غرض معلومات مزید به شماره‌های: (۰۷۸۱۳۵۳۸۸۰-۰۷۸۵۶۹۷۶۵۱)

و ایمیل آدرس‌های: Info@asoaf.org – Info@awcci.org تماس حاصل نمائید.

آخرین اطلاعیه ها

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۹/۷ - ۸:۱۳
Background image

برگزاری دومین نمایشګاه خدمات برتر ملی

قرار است دومین نمایشگاه خدمات برتر ملی توسط شرکت خدمات بازاریابی محمدیاسین تسل به همکاری وزارت صنعت و تجارت و سکتورخصوصی کشور به تاریخ ۲۳ الی ۲۶ قوس سال ۱۴۰۲ در قصردارالامان شهرکابل . . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۸/۲۲ - ۱۶:۱۶
Background image

نمایشگاه DOMOTEX asia/CHINAFLOOR

قرار است نمایشگاه DOMOTEX asia/CHINAFLOOR در بخش قالین و فرش به تاریخ ۲۸-۳۰ ماه می ۲۰۲۴ در مرکز همایش و نمایشگاه ملی (NECC) در شهر شانگهای کشور چین برگزار گردد.

چهارشنبه ۱۴۰۲/۸/۱۰ - ۹:۳۱
Background image

برگزاری نمایشگاه ملی و بین‌المللی بی‌بی خدیجة‌الکبری در شهرکابل

قرار است نمایشگاه ملی و بین‌المللی بی‌بی خدیجة‌الکبری توسط اتاق محترم تجارت و صنایع زنان افغانستان در همکاری وزارت صنعت و تجارت و سایر ادارات و نهادهای ذیربط به مناسبت هفته حمایت از طفل . . .

بازگشت به اطلاعیه ها