بسم الله الرحمن الرحیم !

yonus_shafaq
چهارشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۶ - ۱۵:۵۲
بسم الله الرحمن الرحیم !

بسم الله الرحمن الرحیم

هموطنان گرامی!

ضمن تقدیم درود و احترام، جا دارد از حسن اعتماد جلالتمآب دوکتور محمد اشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان و جلالتمآب داکتر عبدالله عبدالله رئیس شورای عالی مصالحه ملی کشور بابت توظیف اینجانب منحیث سرپرست و نامزد وزیر وزارت صنعت و تجارت، ابراز امتنان و سپاسگزاری نمایم.

وظیفه خود می‌دانم تا آنچه در توان دارم در راستای رشد و انکشاف صنعت و تجارت کشور به خرج خواهم داد. با درک اینکه هر فرد از تجار و سرمایه گذاران ما حیثیت گردانندگان چرخ اقتصاد کشور و رفاه جامعه را داشته، شخصا بعنوان پل ارتباطی بین حکومت و سکتور خصوصی، از هرنوع پیشنهادات و انتقادات سازنده شان در راستای رشد و انکشاف صنعت و تجارت کشور صادقانه استقبال می‌نمایم.

لذا شما می‌توانید نظرات خود را از طریق صفحه فیسبوک

https://www.facebook.com/MoCIAfghanistan

، وبسایت https://moci.gov.af و همچنان صفحه تویتر وزارت https://twitter.com/MoICAfghanistan با ما شریک نمایید.

بااحترام

نثاراحمد غوریانی

سرپرست وزارت صنعت و تجارت

۲۵/۶/۱۳۹۹

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۷/۵ - ۱۸:۱۳
Background image

رئیس جمهور غنی: دولت متعهد به حمایت از متشبثین می باشد

نشستی تحت ریاست محمد اشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان، روی طرح تقویت تشبثات جدید و کوچک، بحث کرد. در این نشست که قبل از ظهر امروز در ارگ انجام شد، ابتدا اجمل احمدی سرپرست. . .

شنبه ۱۳۹۹/۷/۵ - ۱۸:۷
Background image

دیدار نثاراحمد غوریانی با سفیر جمهوری اسلامی ایران

نثاراحمد غوریانی نامزدوزیر و سرپرست وزارت صنعت و تجارت جمهوری اسلامی افغانستان در دفتر کارشان با محترم بهادر امینیان سفیر جمهوری اسلامی ایران مقیم کابل دیدار و گفت‌وگو کرد.

شنبه ۱۳۹۹/۷/۵ - ۱۸:۲
Background image

دیدار سرپرست و نامزد وزیر وزارت صنعت و تجارت با صنعت کاران و تجار ولایت ننگرهار

محترم نثاراحمد غوریانی سرپرست و نامزد وزیر وزارت صنعت وتجارت با صنعت کاران و تجار ولایت ننگرها دیدار کرده و روی مشکلات و چالش های فراراه صنعت کاران و تجار آن ولایت بحث و تبادل نمودند.

BACK TO NEWS