تاکید وزیر صنعت و تجارت به تعقیب جدی تعهدات افغانستان به سازمان تجارت جهانی

yonus_shafaq
دوشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۵:۲۰
تاکید وزیر صنعت و تجارت به تعقیب جدی تعهدات افغانستان به سازمان تجارت جهانی

یک‌شنبه ۱۸ حوت ۱۳۹۹

دوازدهمین جلسه‌ی سطح تخنیکی کمیته‌ی بین‌الوزارتی سازمان تجارت جهانی و موافقت‌نامه‌ی تسهیلات تجارتی تحت ریاست نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت با اشتراک نمایندگان نهادهای دولتی، سکتورخصوصی و نهادهای بین‌المللی عضو این کمیته در تالار کنفرانس‌های شهید سیدمصطفی کاظمی این وزارت برگزار شد.

وزیر صنعت و تجارت در آغاز این جلسه، تاکید کرد که باید تعهدات افغانستان به سازمان تجارت جهانی و موافقت‌نامه‌ی تسهیلات تجارتی به صورت جدی پیگیری و تعقیب شود.

آقای غوریانی همچنین گفت که تطبیق و تعقیب تعهدات افغانستان به سازمان تجارت جهانی و موافقت‌نامه‌ی تسهیلات تجارتی، زمینه‌های لازم را برای معیاری‌سازی و گسترش تجارت را با جهان فراهم می‌کند.

در این جلسه نهادهای مختلف دولتی و سکتورخصوصی عضو این کمیته، گزارش‌ تعهدات‌شان را به سازمان تجارت جهانی و موافقت‌نامه‌ی تسهیلات تجارتی ارایه کردند.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱/۱۰ - ۱۳:۳۵
Background image

برگزاری نمایشگاه‌های تولیدات‌داخلی در ولایت بلخ و تخار

وزارت صنعت و تجارت به مناسبت آغاز سال‌نو ۱۴۰۰ خورشیدی و گرامی‌داشت از جشن‌نوروز با همکاری نهادهای خصوصی و بین‌المللی، نمایشگاه‌های تولیدات‌داخلی را در ولایت‌های بلخ و تخار

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱/۱۰ - ۱۳:۲۰
Background image

افتتاح نمایشگاه صنعتی جشن‌نوروز

نمایشگاه صنعتی به مناسبت آغاز سال ۱۴۰۰ خورشیدی و جشن‌نوروز با حضور محمدطاهر زهیر سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ، روئسای عمومی پالیسی و خدمات تجارتی، پارک‌های صنعتی و امورصنایع و مالی و. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱/۱۰ - ۱۱:۴۴
Background image

برگزاری نمایشگاه‌ی دست‌یابی زنان به رهبری و برابری

نمایشگاه‌ی دست‌یابی زنان به رهبری و برابری در آینده به پیشواز از سال ۱۴۰۰ خورشیدی و جشن‌نوروز با نمایش محصولات صنایع‌دستی زنان، فرآورده‌های لبنیاتی و سایر تولیدات داخلی در شهر کندز. . .

BACK TO NEWS