دیدار وزیر صنعت و تجارت با رئیس کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی

reza_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۱۲ - ۱۰:۵
دیدار وزیر صنعت و تجارت با رئیس کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی

دوشنبه 11 اسد ۱۴۰۰

نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت با محمدنادر نادری رئیس کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی در دفتر کارش دیدار و روی گسترش همکاری‌های مشترک میان دواداره بحث و تبادل‌نظر کرد.

در این دیدار نثاراحمد غوریانی از کارکردهای این کمیسیون در امر تأمین شفافیت در استخدام کارمندان نهادهای خدمات ملکی تقدیر کرده و به دوام روندشفاف استخدام کارمندان جدید تأکید کرد.

آقای غوریانی افزود که تمام بست‌های خالی این وزارت در هماهنگی با کمیسیون مستقل اصلاحات اداری به اعلان گذاشته می‌شود و طی یک روندشفاف و رقابتی در این بست‌ها کارمندان جدید استخدام خواهد شد.

از سوی هم محمدنادر نادری با تأکید به گسترش همکاری مشترک میان این کمیسیون و وزارت صنعت و تجارت گفت که حمایت از روندشفاف استخدام در بست‌های خدمات ملکی؛ رهبری و اعضای این کمیسیون را روحیه بخشید و این روند ادامه دارد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۱/۲/۳۱ - ۱۵:۱۱
Background image

نمایش محصولات و تولیدات کشور در اکسپو 2022

به تعداد 6شرکت از سکتورسنگ‌های قیمتی افغانستان در نمایشگاه‌ی بین‌المللی 2022 اشتراک نموده است.

پنجشنبه ۱۴۰۱/۲/۲۹ - ۱۳:۵
Background image

نشست با سرمایه‌گذاران مقیم امارات متحده‌ی عربی

در سفر هیئت عالی رتبه ا.ا.ا. به امارات متحده‌ی عربی، نشستی با حضور محترم معاون نخست و اقتصادی رئیس‌الوزا، سرپرست وزارت صنعت و تجارت، سرپرست اطلاعات و فرهنگ

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۲/۲۷ - ۱۴:۱۶
Background image

بحث در مورد مشکلات فابریکه‌داران

جلسه‌ی تحت ریاست محترم سیدعبدالعظیم قریشی رئیس عمومی پارک‌های صنعتی و امورصنایع وزارت صنعت و تجارت با اشتراک تعدادکثیری از صنعت‌کاران و فابریکه‌داران

BACK TO NEWS