ملاقات سرپرست وزارت صنعت و تجارت ا.ا.ا با مشاور رئیس جمهور فدراتیف روسیه

anwar_admin
شنبه ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۶:۷
ملاقات سرپرست وزارت صنعت و تجارت ا.ا.ا با مشاور رئیس جمهور فدراتیف روسیه

شنبه ۲۹ رجب المرجب ۱۴۴۵/ ۲۱ دلو ۱۴۰۲

محترم الحاج نورالدین عزیزی، سرپرست وزارت صنعت و تجارت ا.ا. افغانستان با آقای روسلان ایدلگیریف، مشاور رئیس جمهور فدراتیف روسیه ملاقات نمود.

در این ملاقات که آقای دیمیتری ژیرنوف، سفیر فدراتیف روسیه در افغانستان نیز حضور داشت، دوطرف در رابطه به روابط تجارتی دوجانبه، راه‌های ترانزیتی میان دوکشور، تعرفه‌های ترجیحی،  بانک‌داری اسلامی، از سرگیری کمیسیون مشترک اقتصادی، سرمایه‌گذاری روسیه در افغانستان، سهولت در صدور ویزه‌های تجارتی، راه‌اندازی مرکز دایمی تجارتی افغانستان در مسکو و دعوت افغانستان در پانزدهمین فوروم بین‌المللی اقتصادی روسیه و جهان اسلام بحث و گفتگو نمودند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۸:۵۲
Background image

ملاقات سرپرست وزارت صنعت و تجارت ا.ا. افغانستان با هیئت جمهوری اسلامی ایران

محترم الحاج نورالدین عزیزی، سرپرست وزارت صنعت و تجارت ا.ا. افغانستان با محترم ابوالفضل چمندی، معاون هماهنگی اموراقتصادی ولایت خراسان رضوی و هیئت

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱ - ۱۲:۲۸
Background image

پیرامون قیمت‌گذاری سنگ‌های قیمتی و نیمه‌قیمتی بحث صورت گرفت

جلسه که تحت ریاست محترم الحاج نورالدین عزیزی، سرپرست وزارت صنعت و تجارت با اشتراک نمایندگان وزارت‌های محترم مالیه، معادن و پترولیم و زراعت، آبیاری و مالداری دایر گردیده بود، در رابطه به. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱ - ۱۰:۵۶
Background image

ملاقات معین امور صنعت و تجارت با مسئولین اتحادیه دوایی داکتران

محترم مولوی قدرت‌الله جمال، معین امور صنعت و تجارت این وزارت با محترم دوکتور الکوزی و اعضای اتحادیه دوایی داکتران ملاقات نمود.

BACK TO NEWS