استماع گزارش هیئت مدیره‌ی اداره‌ی انکشاف صادرات کشمش

reza_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۵/۴ - ۱۵:۳۷
استماع گزارش هیئت مدیره‌ی اداره‌ی انکشاف صادرات کشمش

سه‌شنبه مورخ 4اسد 1401

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت قبل از ظهر امروز در برنامه‌ی گزارش‌دهی اداره‌ی انکشاف صادرات کشمش، میوه‌جات، سبزیجات و نباتات‌طبی اشتراک و در جمع اعضای این اداره صحبت نمود.

ابتدا محترم سید عظیم‌مصطفی ‌هاشمی رئیس این اداره و تعدادی از اعضای آن در مورد کارکردها و دست‌آوردهای شان صحبت نموده، نظریات و پیشنهادات‌شان را در میان گذاشتند.

محترم الحاج عزیزی در سخنان‌اش یادآور شد که جهان امروز، جهان رقابتی است. همه‌ی تجار محترم این مسئله را متوجه باشند که ما نمی‌توانیم دنیا را با شرایط خویش عیار سازیم، اما می‌توانیم امورکاری خود را با معیارات جهان عیار نماییم. لذا بلندبردن کیفیت در کالاهای صادراتی تضمین‌کننده‌ی موفقیت در بازارهای بین‌المللی می‌باشد.

قابل یادآوری است که سال گذشته، بیشتر از ۲۰۱۰۷تُن کشمش، میوه‌خشک، میوه‌تازه، سبزیجات، نباتات‌طبی و زعفران از طریق این اداره با اخذ #تصدیق‌نامه‌های کیفیت صادر گردیده است که تجار کشور با اعتبار این تصدیق‌نامه‌ها؛ می‌توانند اقلام‌شان را به کشورهای (اروپایی، آمریکایی، آسترالیا و شرق دور) با معیارات جهانی ISO)) صادر نمایند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۶ - ۱۴:۲۹
Background image

بررسی وضعیت بازارهای ولایت ارزگان

کمیسیون جلوگیری از احتکار اجناس و خدمات و کنترل نرخ اموال تحت ریاست محترم محمدداوود شاهین، رئیس صنعت و تجارت ولایت ارزگان با حضور سایر اعضای این کمیسیون در آن ولایت به منظور جلوگیری

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۳ - ۸:۵۶
Background image

چهاردهیمن جلسه تخنیکی کمیته بین الوزارتی سازمان تجارت جهانی برگزار گردید

این جلسه به سرپرستی محترم محمد زبیر دین پرور رئیس عمومی امور تجارت، وزارت صنعت و تجارت با اشتراک نمایندگان با صلاحیت ادارات ذیدخل دایر گردید

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۲ - ۱۷:۲۶
Background image

تلاش وزارت صنعت و تجارت به ایجاد پالایشگاه معیاری

محترم الحاج نورالدین عزیزی، سرپرست وزارت صنعت و تجارت به منظور تحقق بند 6 مصوبه شماره 8 مورخ 11/6/1445 کمیسیون محترم اقتصادی و ایجاد پالایشگاه معیاری با حضور نمایندگان تخنیکی شرکت. . .

BACK TO NEWS